Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2009, 14:24

Spore: Galactic Adventures w czerwcu

Spore, gra która podzieliła graczy na trzy równe obozy: zdeklarowanych miłośników, nieustępliwych przeciwników i osoby absolutnie neutralne, już w czerwcu wzbogaci się o drugi dodatek.

Spore, gra która podzieliła graczy na trzy równe obozy: zdeklarowanych miłośników, nieustępliwych przeciwników i osoby absolutnie neutralne, już w czerwcu wzbogaci się o drugi dodatek.

Pierwszym rozszerzeniem do „gry w ewolucję” autorstwa Willa Wrighta było Strasznie i Śmiesznie, czyli pokaźny zestaw nowych części składowych do budowania stworów. Jesienią zeszłego roku na horyzoncie zamajaczyło Galactic Adventures, czyli jak nakazał polski dystrybutor – Kosmiczne Przygody. W okolicach Gwiazdki zapowiedziano premierę tego dodatku na 31 marca. Dziś wiemy, że termin ten nie zostanie dotrzymany i nowe rozszerzenie do Spore zawita na pecetach 23 czerwca 2009.

Maxis obiecuje, że dzięki rozszerzeniu zabawa nabierze rumieńców. Będzie można podbijać kolejne planety i rozwiązywać zupełnie nowe zadania, a chętni będą mogli spróbować swych sił w specjalnym edytorze, który pozwoli kreować kolejne przygody. Tradycyjnie już – więcej informacji znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Spore: Galactic Adventures w czerwcu - ilustracja #1

„I’m green, da boo dee da ba dye …”

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej