Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 marca 2009, 15:40

Startuje What2play – nowy internetowy serwis Cenegi

Miło nam oznajmić, że polski Internet wzbogacił się o nową pozycję. Cenega Poland uruchomiła właśnie swoje najnowsze sieciowe dziecko: serwis rozrywkowy o grach i nie tylko What2play.

Miło nam oznajmić, że polski Internet wzbogacił się właśnie o nową pozycję. Cenega Poland uruchomiła właśnie swoje najnowsze sieciowe dziecko: serwis rozrywkowy o grach i nie tylko What2play.

Dostępny pod adresem www.what2play.tv serwis wydaje się być projektem analogicznym do znanego nam od jakiegoś czasu gram.pl stworzonego przez CD Projekt. Drugi wielki gracz na rynku dystrybutorów oferuje odwiedzającym szeroką gamę materiałów na temat filmu, muzyki, gier, komiksów i nowych technologii. Znajdziecie tam materiały video, zwiastuny, dla miłośników tekstów przygotowano recenzje, zapowiedzi i szeroko pojętą publicystykę. Nie mogło zabraknąć najnowszych wiadomości, forum dyskusyjnego i działu z plikami do pobrania. Całość uzupełniają podkasty, gry online i blogi.

Startuje What2play – nowy internetowy serwis Cenegi - ilustracja #1

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej