Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 marca 2009, 17:53

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Już wkrótce ruszają wyścigi Wirtualnej Formuły 1 na Forum GRY-OnLine

29 marca 2009 rusza VI edycja zabawy na forum dyskusyjnym - Wirtualna Formuła 1. Ścigaj się z forumowiczami i wygrywaj nagrody.

Już 29 marca kierowcy Formuły 1 ruszą do pierwszego wyścigu na australijskim obiekcie Albert Park. W tym roku zasady dotyczące królowej sportów motorowych dość znacznie się zmieniły i na pewno czeka nas sporo emocji związanych ze startami Roberta Kubicy. Co byście powiedzieli na możliwość pościgania się również 29 marca online z innymi użytkownikami serwisu GRY-OnLine.pl?

Tutaj naprzeciw wychodzi Wam Wirtualna Formuła 1 - cykliczny wątek na forum serwisu, który narodził się zaraz po pierwszym sukcesie Roberta Kubicy w Formule 1 w 2006 roku. Być może niektórzy z Was kojarzą takich użytkowników jak Beaverus, Buczo, eJay, J0lo, maciula czy stanson. To właśnie oni zorganizowali ligę w pierwotnej formie, która polegała na oddawaniu najlepszych czasów jednego okrążenia na danym torze. W IV edycji nastąpiła zmiana: Zmieniliśmy grę z F1 Challenge 99-02 na rFactor i od tego czasu ścigamy się online - wyjaśnia jeden z organizatorów.

29 marca 2009, wieczorem, tuż po pierwszym wyścigu Formuły 1, ruszy VI edycja zabawy na forum. Redakcja GRY-Online.pl popiera takie inicjatywy, dlatego też 10 najlepszych kierowców na koniec sezonu otrzyma zestawy upominkowe w postaci koszulki, smyczy oraz oldschoolowego ołówka - całość firmowana logiem serwisu, a także wydawnictwo „100 Poradników do Najlepszych Gier” na płycie CD.

Jak informuje Remigiusz Żętkowski, współorganizator zabawy w ramach cyklicznego wątku na forum GRY-OnLine poświęconego Formule 1: Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego jeśli masz co niedzielę trochę wolnego czasu, chęci, potrafisz jeździć szybko i (co ważniejsze) bezpiecznie, to zapraszamy do tematu na forum. Tam znajdziecie więcej szczegółów na temat naszej zabawy. Zapraszamy!