Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 marca 2009, 17:53

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Już wkrótce ruszają wyścigi Wirtualnej Formuły 1 na Forum GRY-OnLine

29 marca 2009 rusza VI edycja zabawy na forum dyskusyjnym - Wirtualna Formuła 1. Ścigaj się z forumowiczami i wygrywaj nagrody.

Już 29 marca kierowcy Formuły 1 ruszą do pierwszego wyścigu na australijskim obiekcie Albert Park. W tym roku zasady dotyczące królowej sportów motorowych dość znacznie się zmieniły i na pewno czeka nas sporo emocji związanych ze startami Roberta Kubicy. Co byście powiedzieli na możliwość pościgania się również 29 marca online z innymi użytkownikami serwisu GRY-OnLine.pl?

Tutaj naprzeciw wychodzi Wam Wirtualna Formuła 1 - cykliczny wątek na forum serwisu, który narodził się zaraz po pierwszym sukcesie Roberta Kubicy w Formule 1 w 2006 roku. Być może niektórzy z Was kojarzą takich użytkowników jak Beaverus, Buczo, eJay, J0lo, maciula czy stanson. To właśnie oni zorganizowali ligę w pierwotnej formie, która polegała na oddawaniu najlepszych czasów jednego okrążenia na danym torze. W IV edycji nastąpiła zmiana: Zmieniliśmy grę z F1 Challenge 99-02 na rFactor i od tego czasu ścigamy się online - wyjaśnia jeden z organizatorów.

29 marca 2009, wieczorem, tuż po pierwszym wyścigu Formuły 1, ruszy VI edycja zabawy na forum. Redakcja GRY-Online.pl popiera takie inicjatywy, dlatego też 10 najlepszych kierowców na koniec sezonu otrzyma zestawy upominkowe w postaci koszulki, smyczy oraz oldschoolowego ołówka - całość firmowana logiem serwisu, a także wydawnictwo „100 Poradników do Najlepszych Gier” na płycie CD.

Jak informuje Remigiusz Żętkowski, współorganizator zabawy w ramach cyklicznego wątku na forum GRY-OnLine poświęconego Formule 1: Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego jeśli masz co niedzielę trochę wolnego czasu, chęci, potrafisz jeździć szybko i (co ważniejsze) bezpiecznie, to zapraszamy do tematu na forum. Tam znajdziecie więcej szczegółów na temat naszej zabawy. Zapraszamy!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.