Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 maja 2009, 17:58

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Serce GRY-OnLine dla Fundacji Dziecięca Fantazja

Glosując w stałej akcji charytatywnej Serce GRY-OnLine postanowiliście przekazać 1 proc. przychodów z usług SMS na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, która spełnia marzenia dzieci nieuleczalnie chorych.

Kolejny miesiąc naszej stałej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine został zakończony. Tym razem zdecydowaliście Waszymi głosami, że 1 proc. przychodów z usług SMS za kwiecień 2009 przekażemy na konto Fundacji Dziecięca Fantazja . Fundacja jest organizacją non-profit, której celem jest spełnianie najskrytszych marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.

Fundacja Dziecięca Fantazja dociera do tych dzieci, którym nie jest dane dożyć dorosłości i stara się spełnić życzenia i fantazje każdego nieuleczalnie chorego dziecka w wieku od 3 do 18 lat, odpowiadając na zgłoszenia nadsyłane bezpośrednio przez same dzieci, przekazane przez ich najbliższych lub opiekunów medycznych.

Przypominamy, że każdy z Was może ponownie oddać swój głos w kolejnej ankiecie, tym razem dotyczącej marca 2009. To nic nie kosztuje. Ankietę oraz bliższe informacje na temat Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine znajdziecie pod tym adresem.

Serce GRY-OnLine dla Fundacji Dziecięca Fantazja - ilustracja #1