Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2011, 11:35

autor: Hed

Ruszył sklep internetowy studia Reality Pump. Dodatek do Two Words II - Pirates of the Flying Fortress - dostępny w polskiej wersji

Twórcy Two Worlds II uruchomili własny sklep internetowy, który na razie jest jedynym oficjalnym kanałem dystrybucji najnowszego dodatku do gry, czyli Pirates of the Flying Fortress. W przyszłości studio Reality Pump zamierza opublikować w sklepie wszystkie swoje produkcje, czyli między innymi cała serię Earth 21xx oraz grę Polanie II.

Krakowski producent Reality Pump uruchomił sklep zajmujący się dystrybucją cyfrową, w którym można znaleźć między innymi najnowszy dodatek do Two Worlds II. Robiąc zakupy w Reality Pump Direct mamy pewność, że kupujemy gry i dodatki bezpośrednio od producenta, a ceny są dostosowane do polskich warunków. W przyszłości sklep zostanie wzbogacony o klasyczne tytuły studia.

Obecnie w sklepie znajduje się 9 produktów, w tym między innymi Two Worlds II (49,95 zł) w wersji na komputery PC lub Mac oraz najnowszy dodatek do gry: Pirates of the Flying Fortress (79,95 zł). Przedstawiciel studia zaznaczył, że Reality Pump Direct to na razie jedyny oficjalny kanał dystrybucji tego rozszerzenia, które zadebiutowało kilka dni temu. Podobnie jak wersja podstawowa, dostępne jest polskiej wersji (napisy).

Ruszył sklep internetowy studia Reality Pump. Dodatek do Two Words II -  Pirates of the Flying Fortress - dostępny w polskiej wersji - ilustracja #1

W przyszłości twórcy zamierzają opublikować w sklepie kilka swoich tytułów sprzed lat: całą serię Earth 21xx, Polanie II, World War III: Black Gold oraz Heli Heroes. Poszerzą się też opcje płatnicze. Obecnie gry można kupować za pośrednictwem usługi Paypal, ale w najbliższych dniach zostanie dodana obsługa kart kredytowych oraz przelewów.

  1. Sklep studia Reality Pump