Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Heli Heroes (PC)

Heli Heroes PC

Heli-Heroes stanowi stosunkowo nieskomplikowaną grę zręcznościową, zaliczaną do kategorii shoot’em up.

Zręcznościowe | helikoptery | polskie | shoot 'em up

PC Windows
Okładka Heli Heroes (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19grudnia2001

19grudnia2001

pudełko PL

Heli-Heroes stanowi stosunkowo nieskomplikowaną grę zręcznościową, zaliczaną do kategorii shoot’em up. Tak jak w przypadku czołowego, aczkolwiek antycznego przedstawiciela gatunku (River Raid), tak i tutaj zadaniem gracza jest przelot uzbrojonym śmigłowcem nad wrogim terenem. Jednocześnie strzela się do wszystkiego co się rusza i może nam w jakikolwiek sposób zagrozić. Na tym jednak podobieństwa do klasyki się kończą. W Heli Heroes pojawia się bogactwo bonusów wszelkiego rodzaju, począwszy od dodatkowego paliwa, poprzez upgrady broni pokładowych oraz zupełnie nowe uzbrojenie.

Pod względem grafiki Heli-Heroes są jak najbardziej na czasie. Trójwymiarowy engine, na którym zbudowana jest gra, wywodzi swój rodowód z wielokrotnie nagradzanych produkcji krakowskiego TopWare. Obsługuje on wszelkie efekty związane ze światłem, cieniami, warunkami atmosferyczno-pogodowymi, dymami. Do wykonania mamy 30 misji. W trakcie nich siądziemy za sterami amerykańskiego śmigłowca AH 64 Apache lub rosyjskiego KA-50 Kamov .Gra zezwala na rywalizację dwóch osób na jednym komputerze. Dla miłośników statystyk istnieje możliwość zapisania swojego wyniku na publicznym serwerze wraz z opcją powiadamiania e-mailem o przetasowaniach na liście.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 116 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Heli Heroes

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Heli Heroes

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Heli Heroes - recenzja gry
Heli Heroes - recenzja gry

Recenzja 15 stycznia 2002, 09:46

Pierwsza z opcji menu – Kampania, pozwala nam na przejście do najważniejszej części Heli Heroes czyli samej gry. W miarę naszych postępów udostępniane są kolejne poziomy zaczynając od tutorialu a na misji finałowej kończąc. Z każdym razem grę możemy zacząć w tym momencie w którym ostatnio przerwaliśmy – nie musimy pamiętać o zapisywaniu stanu gry, komputer robi to za nas automatycznie po pozytywnym ukończeniu każdej misji. Do naszej dyspozycji oddane zostały: