Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka AirStrike 3D: Operation W.A.T. (PC)
OkładkaAirStrike 3D: Operation W.A.T. (PC)

AirStrike 3D: Operation W.A.T. PC

Dynamiczna gra zręcznościowa swym stylem wykonania nawiązująca do popularnych strzelanek znanych z automatów do gier z początku lat 90-tych. Przypomina również niedawne dzieło polskich programistów z zespołu Reality Pump, pt. Heli Heroes.

Zręcznościowe | helikoptery

Kolekcja gier
Obserwuj grę

AirStrike 3D: Operation W.A.T. Premiera PC

7stycznia2003

pudełko PL

3lutego2004

producent: DivoGames wydawca: DivoGames wydawca PL: Arjaloc Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do AirStrike 3D: Operation W.A.T.

Insanely Twisted Shadow Planet

Sky Force Reloaded

AirStrike 2

AirStrike 3D: Operation W.A.T. to dynamiczna gra zręcznościowa swym stylem wykonania nawiązująca do popularnych strzelanek znanych z automatów do gier z początku lat 90-tych. Przypomina również niedawne dzieło polskich programistów z zespołu Reality Pump, pt. Heli Heroes. W tytule tym gracz sterując różnymi śmigłowcami bojowymi musi wykonywać kolejne zlecane przez dowódców misje, przy czym ostatecznym zadaniem jest zniszczenie bazy terrorystów N.I.T.O. Łącznie do przejścia czeka 20 rozbudowanych poziomów (pięć rodzajów terenu, nad którym latamy), na których zmierzymy się z ponad 100 rodzajami przeciwników. Łącznie walczyć będziemy dziesięcioma śmigłowcami, przy czym dostęp do kolejnych, lepszych i wytrzymalszych maszyn otrzymujemy stopniowo, w miarę pomyślnego zakańczania kolejnych zadań. To samo tyczy się wykorzystywanego w walce uzbrojenia, na które składa się 10 typów broni (każda broń ma 5 stopni ulepszenia). Ponadto w czasie rozgrywki skorzystamy z 12 rodzajów bonusów.

Nasze zmagania przedstawione zostały przy pomocy całkowicie trójwymiarowego silnika graficznego (rozdzielczość od 640x480 do 2048x1800 w 32-bitowym kolorze), akcja rozgrywa się zarówno za dnia jak i w nocy, w różnych warunkach atmosferycznych, a podczas walki nasze oczy atakują widowiskowe rozbłyski i wybuchy. Akcję obserwujemy z czterech różnych kamer, w tym jednej, umiejscowionej za śmigłowcem. Rozgrywkę umila też dynamiczna oprawa audio. Autorzy przygotowali pięć poziomów trudności dedykowanych zarówno graczom amatorom, jak i prawdziwym miłośnikom tego typu strzelanin. Gra pozwala także na grę dwóch osób jednoczenie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 146 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe AirStrike 3D: Operation W.A.T.: Odpowiednia dla każdego wieku.

AirStrike 3D: Operation W.A.T. Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 333MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D zgodny z OpenGL 1.xx