Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2011, 15:20

Premiera pecetowej wersji dodatku Pirates of the Flying Fortress do Two Worlds II

W sieci pojawił się dodatek Pirates of the Flying Fortress do pecetowej wersji polskiej gry Two Worlds II. Rozszerzenie można kupić na Steamie lub w oficjalnym sklepie producenta. Potężny pakiet kosztuje niemało, ale wprowadza sporo poprawek i zupełnie nową kampanię solową.

Dodatek Pirates of the Flying Fortress do polskiej gry Two Worlds II zadebiutował na Steamie, gdzie kosztuje 26,99 euro, czyli około 120 złotych. To sporo, ale fani produkcji mogą kupić go także w sklepie studia Reality Pump za 79,95 złotych. Niestety, to wydanie rozszerzenia nie współpracuje z wersją ze Steama. Sama gra Two Worlds została przeceniona o 50% na platformie Valve.

Promocyjna cena Two Worlds II wynosi 19,99 euro, czyli około 88 złotych. Nie jest to szczególnie opłacalna oferta z polskiej perspektywy, bo w sklepach można znaleźć tańsze wydanie pudełkowe. Tak czy inaczej, Pirates of the Flying Fortress to pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku RPG i osób, które lubią twórczość krakowskiego studia Reality Pump.

Premiera pecetowej wersji dodatku Pirates of the Flying Fortress do Two Worlds II  - ilustracja #1

W Pirates of the Flying Fortress otrzymujemy podobno sporą porcję nowej zawartości. Autorzy chwalą się, że dodatek powiększa mapę świata o 25% i gwarantuje wiele godzin zabawy. Oprócz tego, pakiet wprowadza 4 nowe mapy do trybu multiplayer i przynosi mnóstwo poprawek oraz funkcji, o które prosili fani. Szczegółową zawartość rozszerzenia przedstawiono na stronie sklepu Reality Pump.

Pirates of the Flying Fortress trafi także na konsole – dokładna data premiery jest jeszcze nieznana.

  1. Two World II - Pirates of the Flying Fortress na Steamie
  2. Two Worlds II Pirates of the Flying Fortress w sklepie Reality Pump – ta wersja dodatku nie współpracuje z wersją Steam Two Worlds II!