Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2009, 11:15

Pro Evolution Soccer 2010 będzie najlepszą odsłoną serii

W przypadku odnoszących sukcesy gier sportowych nie trzeba się zastanawiać, czy pojawi się kolejna część. Wystarczy poczekać na oficjalną zapowiedź i doczekać do dnia premiery. Dzisiaj oficjalnie zapowiedziano nowy odcinek największego konkurenta FIFY.

W przypadku odnoszących sukcesy gier sportowych nie trzeba się zastanawiać, czy pojawi się kolejna część. Wystarczy poczekać na oficjalną zapowiedź i doczekać do dnia premiery. Dzisiaj oficjalnie zapowiedziano nowy odcinek największego konkurenta FIFY.

Pro Evolution Soccer 2010, jak co roku, dostarczy miłośnikom wirtualnej piłki nożnej kolejnych powodów do radości. Czy jego (oczywista dla wielu graczy) przewaga nad FIFĄ się utrzyma? Wszystko wskazuje na to, że owszem. Wewnętrzny zespół Konami odpowiedzialny za serię – PES Productions - obiecuje, że nowy Pro Evo Soccer będzie zawierał najbardziej wyczerpujący zestaw nowych elementów i usprawnień w historii. Podobno te wszystkie dodatki dotyczą praktycznie każdego aspektu gry i sprawią, że tegoroczny PES będzie najbardziej realistyczną grą futbolową na rynku.

Dlaczego jeszcze PES 2010 będzie wyjątkowy? Twórcy bardzo długo i bardzo skrupulatnie czytali opinie oraz sugestie graczy, i zdecydowaną większość tego, czego życzyła sobie społeczność, zaimplementowali w grze. „Chcemy, by PES 2010 był bardziej przyjazny dla użytkownika i oferował praktycznie natychmiastową zabawę, z czego seria jest tak znana. PES 2010 będzie wyglądał lepiej, pozwoli na lepszą zabawę i będzie przypominać prawdziwą piłkę nożną tak bardzo, jak to tylko możliwe na obecnym sprzęcie” - powiedział Naoya Hatsumi z PES Productions.

Co nas czeka, w dużym skrócie? Poprawiona sztuczna inteligencja, ładniejsza grafika, dodatkowe animacje piłkarzy, realistyczne i zależne od sytuacji na boisku reakcje publiczności, poprawiony tryb online i prawa do Europa League Licence (niegdyś UEFA Cup). PES 2010 pojawi się jesienią tego roku na PC, PlayStation 2, 3 i Portable, na Xboksie 360 oraz telefonach komórkowych.

Pro Evolution Soccer 2010 będzie najlepszą odsłoną serii - ilustracja #1

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej