Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2017, 11:10

autor: AlexB

Premiery gier w Polsce (18-24 września 2017)

W tym tygodniu główną premierą na rynku polskim i światowym, przynajmniej jeśli chodzi o gry, będzie Project CARS 2. Ponadto zadebiutują między innymi Marvel vs. Capcom: Infinite oraz dodatki do Battlefielda 1, Guild Wars 2 i Stellaris.

Już w najbliższy piątek na półkach sklepowych, zarówno w Polsce, jak i na świecie, pojawi się Project CARS 2, czyli sequel popularnego symulatora samochodowego od Slightly Mad Studios. Jak na kontynuację przystało, dwójka ma oferować więcej samochodów, więcej tras, więcej dyscyplin oraz więcej emocji niż poprzedniczka. Wszystko to, by, cytując twórców, „jak najwierniej oddać piękno sportu motorowego, co jest istotą serii Project CARS”. Jak to będzie wyglądało w rzeczywistości? Przekonamy się o tym już za cztery dni. Interesująco zapowiada się również rywalizacja między najnowszym dziełem Slightly Mad Studios a nadchodzącą wielkimi krokami Forzą Motorsport 7. Na bezpośrednią konfrontację musimy jednak poczekać do 3 października. Przypomnijmy, że Project CARS 2 ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy). Więcej informacji na temat tytułu znajdziecie w naszym specjalnym kompendium.

Project CARS 2 wjedzie na półki sklepowe 22 września. - Premiery gier w Polsce (18-24 września 2017) - wiadomość - 2017-09-19
Project CARS 2 wjedzie na półki sklepowe 22 września.

Lecz nie samymi wyścigami człowiek żyje. Od czasu do czasu warto także obić twarz jakiemuś wirtualnemu delikwentowi. Na sympatyków tego typu rozrywek w tym tygodniu będzie czekało Marvel vs. Capcom: Infinite. Jest to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk od studia Capcom, w której mierzą się największe gwiazdy ze stajni tego dewelopera i superbohaterowie znani z kart komiksów i filmów Marvela. W szranki staną między innymi Chris Redfield, Chun-Li, Dante, Frank West, Mega Man X, Nathan Spencer, Ryu, Czarna Pantera, Kapitan Ameryka, Doktor Strange, Ghost Rider, Hulk, Iron Man, Spider-Man, Thanos oraz Thor. Kto wyjdzie cało z tego starcia? Premiera Marvel vs. Capcom: Infinite zaplanowana jest na 19 września. Tytuł pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboskie One, również w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy).

Ten tydzień będzie owocny, jeśli chodzi o premiery dodatków. Jutro dla wszystkich graczy zostanie udostępnione DLC W imię cara do Battlefielda 1. Do tej pory rozszerzeniem mogły się cieszyć wyłącznie osoby posiadające Przepustkę Premium. W dodatku tym do gry wprowadzona zostaje nowa nacja – Imperium Rosyjskie, a wraz z nią tematycznie powiązane mapy, operacje oraz rodzaje uzbrojenia. 21 września zadebiutuje Stellaris: Synthetic Dawn. To rozszerzenie do popularnej kosmicznej strategii 4X studia Paradox pozwoli na rozegranie kampanii frakcjami robotów. Wraz z premierą dodatku wypuszczony zostanie również specjalny duży patch, który wprowadzi sporo nowości, również dla osób nieposiadających DLC. Natomiast 22 września będzie wielkim dniem dla wszystkich miłośników Gulid Wars 2. Tego dnia zadebiutuje drugie duże rozszerzenie do tego MMORPG od studia ArenaNet, zatytułowane Path of Fire. Wprowadzi ono zupełnie nowy fragment historii, pięć stref do odkrycia, dziewięć elitarnych specjalizacji i wiele, wiele więcej.

W najnowszym dodatku do Stellaris będziemy mogli pokierować frakcją robotów. - Premiery gier w Polsce (18-24 września 2017) - wiadomość - 2017-09-19
W najnowszym dodatku do Stellaris będziemy mogli pokierować frakcją robotów.

Oto pełna lista najciekawszych premier tego tygodnia (zestawienie obejmuje zarówno gry wydane w pudełkach, jak i wyłącznie cyfrowo):

Premiery w Polsce

Poniedziałek, 18 września

Wtorek, 19 września

Środa, 20 września

  • Morphite (PC, PlayStation 4, Xbox One, iOS, Nintendo Switch)
  • Pankapu (PlayStation 4, Xbox One)

Czwartek, 21 września

Piątek, 22 września

Premiery dodatków/DLC

Wczesny dostęp

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.