Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Guild Wars 2: Path of Fire (PC)
OkładkaGuild Wars 2: Path of Fire (PC)

Guild Wars 2: Path of Fire PC

Rozszerzenie do popularnej gry MMORPG Guild Wars 2 od studia ArenaNet. Akcja Guild Wars 2: Path of Fire toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns.

To jest dodatek do gry Guild Wars 2.

RPG | fantasy | PvP | PvE | MMORPG | MMO

Guild Wars 2: Path of Fire Premiera PC

22września2017

producent: ArenaNet Inc. wydawca: NCsoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Guild Wars 2: Path of Fire

The Elder Scrolls Online

Lineage II

Warhammer Online: Age of Reckoning

Guild Wars 2: Path of Fire to kolejne rozszerzenie do popularnej gry MMORPG pod tytułem Guild Wars 2. Za powstanie owego dodatku odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry, czyli studio ArenaNet. Add-on pojawił się na platformie PC.

Fabuła

Akcja Guild Wars 2: Path of Fire toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns. Po tym jak prowadzeni przez graczy bohaterowie pokrzyżowali plany podboju świata snute przez Balthazara, czyli boga wojny i ognia, jego spojrzenie zwróciło się w stronę mieszczącego się na południu królestwa Elona i pustyni Crystal Desert. Zadaniem herosów jest powstrzymanie zwycięskiego pochodu jego złowieszczej armii nim cała kraina padnie pod jej ciężarem.

Mechanika

Na potrzeby Guild Wars 2: Path of Fire autorzy przygotowali sporo nowej zawartości. Wśród opracowanych przez nich atrakcji prym wiedzie pięć nowych stref czekających na odwiedzenie; co ciekawe lokacje przewyższają pod względem rozmiarów wszystkie miejsca, jakie mogliśmy zwiedzić do tej pory. W tym momencie warto odnotować, że ich eksploracja jest możliwa zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie jednego z kilku wierzchowców. Te ostatnie służą nie tylko do transportu naszej postaci (dzięki nim możemy dostać się w trudno dostępne miejsca) – udzielają nam bowiem realnego wsparcia podczas starć z oponentami.

Ponadto twórcy postarali się o dziewięć elitarnych specjalizacji dla naszych bohaterów, co umożliwia dalszy rozwój herosów znajdujących się na osiemdziesiątym poziomie doświadczenia. Listę nowości zamykają pachnąca świeżością siedziba gildii, starcia z mocarnymi bossami oraz nowe pancerze, broń i kostiumy inspirowane kulturą mieszkańców Elony.

Kwestie techniczne

Guild Wars 2: Path of Fire można nabyć osobno lub w pakiecie z poprzednim dodatkiem. Add-on wymaga do działania jedynie podstawowej wersji gry Guild Wars 2, aczkolwiek rozwój wyżej wspomnianej siedziby gildii wiąże się z koniecznością posiadania rozszerzenia Heart of Thorns.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 179 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.5 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Guild Wars 2: Path of Fire

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Guild Wars 2: Path of Fire Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Quad 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 3.1 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce GTS 8800/Radeon HD 2900 lub lepsza
  • 50 GB HDD
  • Windows 7 64-bit