Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Guild Wars 2: Path of Fire (PC)

Guild Wars 2: Path of Fire PC

Rozszerzenie do popularnej gry MMORPG Guild Wars 2 od studia ArenaNet. Akcja Guild Wars 2: Path of Fire toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns.

To jest dodatek do gry Guild Wars 2.

RPG | fantasy | PvP | PvE | MMORPG | MMO

PC Windows
Okładka Guild Wars 2: Path of Fire (PC)

producent: ArenaNet Inc.

wydawca: NCsoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22września2017

Guild Wars 2: Path of Fire to kolejne rozszerzenie do popularnej gry MMORPG pod tytułem Guild Wars 2. Za powstanie owego dodatku odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry, czyli studio ArenaNet. Add-on pojawił się na platformie PC.

Fabuła

Akcja Guild Wars 2: Path of Fire toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns. Po tym jak prowadzeni przez graczy bohaterowie pokrzyżowali plany podboju świata snute przez Balthazara, czyli boga wojny i ognia, jego spojrzenie zwróciło się w stronę mieszczącego się na południu królestwa Elona i pustyni Crystal Desert. Zadaniem herosów jest powstrzymanie zwycięskiego pochodu jego złowieszczej armii nim cała kraina padnie pod jej ciężarem.

Mechanika

Na potrzeby Guild Wars 2: Path of Fire autorzy przygotowali sporo nowej zawartości. Wśród opracowanych przez nich atrakcji prym wiedzie pięć nowych stref czekających na odwiedzenie; co ciekawe lokacje przewyższają pod względem rozmiarów wszystkie miejsca, jakie mogliśmy zwiedzić do tej pory. W tym momencie warto odnotować, że ich eksploracja jest możliwa zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie jednego z kilku wierzchowców. Te ostatnie służą nie tylko do transportu naszej postaci (dzięki nim możemy dostać się w trudno dostępne miejsca) – udzielają nam bowiem realnego wsparcia podczas starć z oponentami.

Ponadto twórcy postarali się o dziewięć elitarnych specjalizacji dla naszych bohaterów, co umożliwia dalszy rozwój herosów znajdujących się na osiemdziesiątym poziomie doświadczenia. Listę nowości zamykają pachnąca świeżością siedziba gildii, starcia z mocarnymi bossami oraz nowe pancerze, broń i kostiumy inspirowane kulturą mieszkańców Elony.

Kwestie techniczne

Guild Wars 2: Path of Fire można nabyć osobno lub w pakiecie z poprzednim dodatkiem. Add-on wymaga do działania jedynie podstawowej wersji gry Guild Wars 2, aczkolwiek rozwój wyżej wspomnianej siedziby gildii wiąże się z koniecznością posiadania rozszerzenia Heart of Thorns.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,9 / 10 na podstawie 173 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.5 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Gry podobne do Guild Wars 2: Path of Fire

Klasyfikacja PEGI Guild Wars 2: Path of Fire

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Guild Wars 2: Path of Fire

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Quad 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 3.1 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce GTS 8800/Radeon HD 2900 lub lepsza
  • 50 GB HDD
  • Windows 7 64-bit
Guild Wars 2: Path of Fire - twórcy zapowiadają darmowy weekend
Guild Wars 2: Path of Fire - twórcy zapowiadają darmowy weekend

wiadomość10 sierpnia 2017

Studio ArenaNet ogłosiło darmowy weekend z Guild Wars 2: Path of Fire. Gracze będą mogli zapoznać się z częścią zawartości oferowanej przez dodatek od piątku 11 sierpnia do niedzieli 13 sierpnia, po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie gry.

Guild Wars 2: Path of Fire oficjalnie zapowiedziane
Guild Wars 2: Path of Fire oficjalnie zapowiedziane

wiadomość1 sierpnia 2017

Zespół ArenaNet oficjalnie zapowiedział drugie wielkie rozszerzenie do cieszącej się dużą popularnością gry Guild Wars 2. Path of Fire, bo tak nazywa się ów dodatek, zaoferuje graczom szereg atrakcji.