Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2017, 11:47

Drugi tydzień dla Destiny 2, ale nowe gry sportowe zaliczają świetny start. Top 10 UK (10 - 16 września)

Destiny 2 pomimo znacznego spadku zainteresowania pozostało liderem brytyjskiej listy przebojów rynku detalicznego. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką największych hitów ubiegłego tygodnia po drugiej stronie Kanału La Manche.

Destiny 2 udało się utrzymać pozycję lidera z poprzedniego notowania, choć zainteresowanie grą spadło aż o 71%. W minionym tygodniu na półkach sklepowych zameldowało się kilku debiutantów, a aż czterech z nich trafiło do pierwszej dziesiątki. Na miejscu drugim zadebiutowało NBA 2K18, któremu o włos (a dokładnie o tysiąc pięćset egzemplarzy) udało się wyprzedzić Pro Evolution Soccer 2018. Piłka nożna od Konami to właśnie druga ze wspomnianych wyżej nowości. Trzecią jest Dishonored: Death of the Outsider, czyli samodzielny dodatek fabularny do popularnej serii skradanek studia Arkane. Ostatni z beniaminków to Metroid: Samus Returns na konsolkę Nintendo 3DS, czyli jak najbardziej współczesny remake gry Metroid II: Return of Samus, która w 1991 roku została wydana na Gameboya - pierwszą konsolkę ręczną firmy Nintendo (nie licząc elektronicznych gierek Game & Watch).

Poza pierwszą dziesiątką premierę zaliczyły gry Rayman Legends Definitive Edition na Nintendo Switch (miejsce jedenaste) i NHL 18 (miejsce dwudzieste trzecie).

1.

Destiny 2

2.

NBA 2K18

3.

Pro Evolution Soccer 2018

4.

Fallout 4

5.

Uncharted: The Lost Legacy

6.

Dishonored: Death of the Outsider

7.

Grand Theft Auto V

8.

Metroid: Samus Returns

9.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

10.

Forza Horizon 3