Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 lutego 2009, 09:56

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Praca w CD Projekt - Business Development Manager / Senior Sales Manager

Pasjonują Cię gry komputerowe? Szukasz pracy, która wiązałaby się z Twoimi zainteresowaniami?

(Redakcja GRY-OnLine nie odpowiada za treść niniejszego ogłoszenia)

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, chcesz rozwinąć skrzydła i oczekujesz stałego rozwoju w doskonałej atmosferze i profesjonalnym zespole – dołącz do nas!

Szukamy osoby otwartej, która pokieruje naszym rozwojem na rynku portingu oraz QA w branży gier komputerowych. Jeśli nie za bardzo wiesz o czym mowa, być może to nie jest oferta dla Ciebie. Jeśli jednak jest inaczej, zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Business Development Manager / Senior Sales Manager

Obowiązki:

  1. Budowanie strategii i kierowanie rozwojem na rynku usług w zakresie portingu i QA
  2. Pomoc w stworzeniu i prowadzeniu zespołu utalentowanych profesjonalistów
  3. Negocjowanie kontraktów i zdobywanie najlepszych zleceń
  4. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z całego świata
  5. Dążenie do osiągania, a nawet przewyższania zamierzonych celów

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 3-ch lat doświadczenia w sprzedaży – niekoniecznie w branży gier, jednak zainteresowanie grami komputerowymi jest warunkiem podstawowym
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych, interpersonalnych oraz dobrej prezencji
  • Chęci podejmowania wyzwań i jednocześnie dbałości o szczegóły
  • Gotowości do podejmowania podróży służbowych po całym świecie
  • Biegłej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie & benefity, obejmujące opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
  2. Minimum biurokracji
  3. Pracę w młodym, pogodnym, międzynarodowym zespole
  4. Dostęp do najnowszych technologii, sprzętu komputerowego oraz oczywiście gier

Jeśli sądzisz, że jesteś osobą, której poszukujemy, niezwłocznie wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Porting House Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 z póź. zm.). Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”