Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2006, 18:12

autor: BK

Potwierdzono wydanie gry Earthworm Jim w wersji na Nintendo DS

Legendarna firma przywraca do życia legendarnego bohatera! Przedstawiciele Atari ogłosili, że szalony robal znany jako Earthworm Jim już wkrótce pojawi się w nowej grze przeznaczonej na przenośną konsolę Nintendo DS.

Legendarna firma przywraca do życia legendarnego bohatera! Przedstawiciele Atari ogłosili, że szalony robal znany jako Earthworm Jim już wkrótce pojawi się w nowej grze przeznaczonej na przenośną konsolę Nintendo DS!

Potwierdzono wydanie gry Earthworm Jim w wersji na Nintendo DS - ilustracja #1

Przypomnijmy, że wydawcą pierwszych części gry Earthworm Jim była firma Interplay, a produkt debiutował jeszcze na 16-bitowych konsolach. Ta niezwykle zakręcona gra platformowa szybko zdobyła wielu fanów, z czasem pojawiła się też trójwymiarowa wersja na PC (więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej encyklopedii).

O planowanym powrocie Jima do świata wirtualnej rozrywki mogliście przeczytać na łamach naszego serwisu kwietniu. Podczas targów E3 dowiedzieliśmy się, że oprócz planowanych wersji na “duże” konsole, Earthworm Jim pojawi się również w wersji na Nintendo DS. Autorzy zapowiadają powrót do korzeni i grę platformową w starym stylu - z dwóch wymiarach, z komiksową grafiką. Przygotujcie się na potężną dawkę absurdalnego humoru. O dacie premiery i kolejnych szczegółach związanych z produktem poinformujemy was już wkrótce.