Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 kwietnia 2006, 17:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Scratches

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Scratches. Poniższy tekst powstał w oparciu o anglojęzyczną wersję programu, a znajdziesz w nim kompletną solucję czekającej Cię przygody.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Scratches. Poniższy tekst powstał w oparciu o anglojęzyczną wersję programu, a znajdziesz w nim kompletną solucję czekającej Cię przygody.

Przed rozpoczęciem rozgrywki proponuję zapoznać się z dołączoną do gry instrukcją, dzięki której uzyskasz szereg przydatnych informacji na temat wiktoriańskiej posiadłości Blackwood, jej byłych mieszkańców, jak również głównego bohatera gry – pisarza Michaela Arthate oraz osób z nim związanych.

Swoją przygodę rozpoczynasz tuż po przyjeździe do wspomnianej wiktoriańskiej rezydencji. A więc nie przedłużając, życzę Ci udanej zabawy i zaczynajmy.” - „Krooliq”

Scratches - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Scratches w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Scratches

Scratches