Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 lutego 2009, 20:04

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Cryostasis: Arktyczny Sen

„Akcja gry przenosi nas do roku 1981 w okolice bieguna północnego. Wcielamy się w postać meteorologa Alexandra Nesterova. Dostaje się w pobliże „Północnego Wiatru” – rosyjskiego lodołamacza o napędzie atomowym. Statek od 13 lat uwięziony jest w lodowej pułapce Arktyki i nikt nie wie, co się stało z jego załogą."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do Cryostasis: Arktyczny Sen (Sleep of Reason). [...] Akcja gry przenosi nas do roku 1981 w okolice bieguna północnego. Wcielamy się w postać meteorologa Alexandra Nesterova. Dostaje się w pobliże „Północnego Wiatru” – rosyjskiego lodołamacza o napędzie atomowym. Statek od 13 lat uwięziony jest w lodowej pułapce Arktyki i nikt nie wie, co się stało z jego załogą.

Mental Echo to unikalna zdolność naszego bohatera. Dzięki tej umiejętności możemy przenieść się do ciała odnalezionego nieszczęśnika. Jest to podróż w czasie, do ostatnich minut jego życia. Zmieniając jego działania w przeszłości możemy uratować mu życie, a także zmienić teraźniejszość.” - „lhorror”

Cryostasis: Arktyczny Sen - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Cryostasis: Arktyczny Sen w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.