Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2002, 17:24

autor: Fajek

Pokaz gry Starmageddon - Lemon-Interactive demonstruje swoje najnowsze tytuły

W dniu wczorajszym w warszawskim klubie „City Cafe” odbyła się prezentacja najnowszych tytułów z oferty Lemon-Interactive. Pierwsze skrzypce grał oczywiście Starmageddon – polski RTS następnej generacji rozgrywany w kosmosie.

W dniu wczorajszym w warszawskim klubie „City Cafe” odbyła się prezentacja najnowszych tytułów z oferty Lemon-Interactive. Pierwsze skrzypce grał oczywiście Starmageddon – polski RTS następnej generacji rozgrywany w kosmosie.

Cała impreza była zamknięta a zaproszeni goście byli przedstawicielami prasy zarówno internetowej jak i papierowej. Poza samym Starmageddonem, który wywarł na obecnych niemałe wrażenie, przedstawiciel Lemon-Interactive pan Paweł Jagóra zaprezentował również dwa inne tytułu, również zapowiadające się na wielkie hity najbliższych miesięcy. Jednym z nich jest Car Tycoon, gra strategiczno-ekonomiczna, w której gracze mogą wcielić się w szefa firmy zajmującej się projektowaniem, konstruowaniem, dystrybucją oraz sprzedażą pięknych samochodów. Grę rozpoczynamy jako mała płotka motoryzacyjnej branży, a naszym celem jest stworzenie największej światowej korporacji sprzedającej samochody. Jednak droga na szczyt nie będzie prosta. Musimy wykazać się sporymi umiejętnościami ekonomicznymi, gospodarczymi oraz wyczuciem rynku i znajomością panujących w danej chwili trendów, by nasze konstrukcje podobały się klientom i przyciągały ich do naszych salonów.

Kolejna gra to Beam Breakers, która przenosi nas do Nowego Jorku przyszłości. Cały ruch uliczny odbywa się na specjalnych trasach łączących wielkie drapacze chmur. W grze wcielamy się w postać członka gangu biorącego udział w nielegalnych rajdach. Rozgrywają się one na widowiskowych trasach wiodących przez tętniącą życiem metropolię. Unikalny jest klimat gry osadzony w ogromnym, wielomilionowym mieście.

Do naszej dyspozycji oddano ponad 30 różnorodnych pojazdów (charakteryzujących się swoimi indywidualnymi zaletami i wadami), zdolnych rozwijać ogromne prędkości. Dynamika tras czyni każdy wyścig niesłychanie emocjonującym. Możemy wybierać spośród pięciu całkowicie odmiennych gangów. Każdy z nich posiada samochody o różnej specyfice jazdy oraz innej stylistyce. Gra oferuje zaawansowany model symulacji uszkodzeń poszczególnych elementów pojazdów.

Już niebawem możecie spodziewać się kolejnych informacji nt. Starmageddon’a, oraz kilku niespodzianek, która z okazji premiery tejże gry dal Was szykujemy.

Ja ze swej strony chciałbym podziękować całej firmie Lemon-Interactive za zorganizowanie wspaniałej imprezy promocyjnej, stojącej na najwyższym poziomie.