Podwójna Edycja Heroes of Might & Magic IV już w sprzedaży

CDP.pl Press Release

Komentarze

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Jak poinformowała firma CD Projekt, na półki sklepowe w całym kraju trafiła właśnie unikalna Podwójna Edycja Heroes of Might & Magic IV!

Podwójna Edycja Heroes of Might & Magic IV, w której oprócz podstawowej wersji gry znajdziemy także pierwszy oficjalny dodatek - The Gathering Storm - to pozycja obowiązkowa nie tylko dla miłośników gatunku, ale dla wszystkich ceniących sobie rozrywkę na najwyższym poziomie! W sumie czeka na nas aż 12 ogromnych kampanii dla jednego gracza, przeszło 65 unikalnych jednostek i całe zastępy bohaterów. Jeżeli jeszcze dodamy, że w pakiecie znajdziemy aktualizację umożliwiającą grę wieloosobową w Internecie i sieci lokalnej, możemy być pewni, że czekają nas miesiące wspaniałej zabawy w fantastycznym świecie "mocy i magii"!

Unikalna Podwójna Edycja Heroes of Might & Magic IV została wydana w profesjonalnej polskiej wersji językowej i w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 99,90 PLN!

Heroes of Might and Magic IV

Heroes of Might and Magic IV

PC
Data wydania: 29 marca 2002
Heroes of Might and Magic IV - Encyklopedia Gier
7.5

GRYOnline

7.8

Gracze

Wszystkie Oceny
Oceń

Trzy dodatki do Dark Age of Camelot w drodze

Następny
Trzy dodatki do Dark Age of Camelot w drodze

Następna odsłona sagi Arc the Lad wyłącznie na PS2

Poprzedni
Następna odsłona sagi Arc the Lad wyłącznie na PS2

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
20
21

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl