Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2009, 14:06

Pecetowy Titan Pack do Unreal Tournament III wydany, wersja PS3 zalicza opóźnienie

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj debiutuje pokaźna paczka z bonusami do Unreal Tournament III – Titan Pack. Bawić się mogą już posiadacze gry na PC, playstationowcy muszą jeszcze poczekać.

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj debiutuje pokaźna paczka z bonusami do Unreal Tournament IIITitan Pack. Bawić się mogą już posiadacze gry na PC, playstationowcy muszą jeszcze poczekać.

O zawartości tego zupełnie darmowego dodatku pisaliśmy już jakiś czas temu, ale wszyscy, którzy pragną poznać całe wyposażenie Titan Packa, niech zajrzą tutaj. Dość powiedzieć, że gracze otrzymają nowe tryby gry, nowe mapy, trofea i możliwość zamiany w olbrzymiego tytana (tytuł zobowiązuje). Aby bawić się nowymi elementami, należy jeszcze zainstalować patcha 2.0, który jest wymagany. Titan Pack możecie pobrać z naszych serwerów (stąd), a samą łatkę – stąd.

Unreal Tournament III na PS3 miał otrzymać ów dodatek również dzisiaj. Epic Games poinformowało, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności związanych z procesem certyfikacji tego DLC, pojawi się on dopiero 19 marca. Lepiej późno niż wcale!

Pecetowy Titan Pack do Unreal Tournament III wydany, wersja PS3 zalicza opóźnienie  - ilustracja #1
Mariola najwyraźniej nie zaakceptowała zalotów Janusza.