Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2009, 14:51

Wysyp dem: Wheelman, Wanted i Watchmen

Tak się złożyło, że 5 marca okazał się być dniem premiery wersji demonstracyjnych aż trzech gier na „w”: zainteresowani mogą przetestować następujące tytuły – Wheelman, Wanted i Watchmen.

Tak się złożyło, że 5 marca okazał się być dniem premiery wersji demonstracyjnych aż trzech gier na „w”: zainteresowani mogą przetestować następujące tytuły: Wheelman, Wanted i Watchmen.

Jedyną pecetową wersją demonstracyjną w tym gronie jest filmowa gra o Strażnikach – Watchmen: The End is Nigh. Premiera filmu już dzisiaj przed północą, może zatem warto się przekonać, czy fascynujący świat komiksu Alana Moore’a zdaje egzamin w wersji wirtualnej. Demo PC dostępne jest na naszych serwerach, posiadacze X360 mogą je ściągnąć dzięki usłudze Live, właściciele PS3 niech zajrzą do PlayStation Network.

Drugą produkcją, którą można przetestować przed premierą, jest równie filmowa (choć póki co bez towarzyszącego jej obrazu kinowego) gra Wheelman z Vinem Dieselem w roli sprawnego kierowcy burzącego spokój ulic Barcelony. Dostępne tylko dla xboxowców demo (plik na PS3 pojawi się wkrótce) zawiera kawałek głównego wątku i 2 misje poboczne. Posiadacze PC muszą poczekać do premiery pełnej wersji, bowiem dla nich żadnych testów nie będzie.

Ostatnia propozycja na dziś to druga gra bazująca na filmie – Wanted: Weapons of Fate. Gra jest kontynuacją powstałego na bazie komiksu Marka Millara filmu w reżyserii Timura Bekmambetowa. Gracze wcielą się w Wesleya Gibsona i dzięki niezwykłej umiejętności podkręcania kul zwyciężą w niejednej efektownej strzelaninie. Demo pojawiło się dziś na X360 i PS3, o wersji pecetowej na razie nic nie wiadomo. Na szczęście premiera gry już niedługo.