Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 marca 2009, 18:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: NecroVision

„Witam w poradniku poświęconym NecroVision. Poza drobiazgowym rozwiązaniem gry, znajdziesz w nim niezbędne informacje na temat sekretów oraz porady dotyczące walki w prestiżowej sali wyzwań."

„Witam w poradniku poświęconym NecroVision. Poza drobiazgowym rozwiązaniem gry, znajdziesz w nim niezbędne informacje na temat sekretów oraz porady dotyczące walki w prestiżowej sali wyzwań.

Sekrety to inaczej listy, miejsca tajemne oraz wampirze artefakty, które w komplecie podliczane są na końcu większości poziomów. Ten swego rodzaju wyznacznik naszego poświecenia grze, został oczywiście w poniższym tekście potraktowany z należytą dbałością o szczegóły. Największą wartość mają tu artefakty, które podwyższają poziom furii kontrolowanego bohatera i tym samym wpływają na wrażenia czerpane z rozgrywki. [...] Listy i miejsca tajemne nie mają aż takiego wpływu na grę, ale posiadają funkcję praktyczną (nowe bronie, amunicja) oraz fabularną (realia wojny widziane oczami innych żołnierzy).

W ostatnim rozdziale poradnika przeczytasz rady na temat sali wyzwań. Dział ten to także niezbędne źródło wiedzy na temat m.in. czarów, które w nagrodę są dodawane do odblokowanej wraz z progresem gry Ręki Cienia. Zaklęcia zdobyte w sali wyzwań, są do wykorzystania od razu w rozgrywanej kampanii.

Korzystając z okazji, chciałbym na koniec serdecznie podziękować firmie The Farm 51 za pomoc w przygotowaniu tego poradnika. Wszystkim graczom życzę natomiast fenomenalnej zabawy i niekończącej się furii. Niech saperka będzie z Wami.” - „Thorwalian”

NecroVision - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry NecroVision w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.