Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2006, 08:47

PeCetowa konwersja Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter w "złocie"

Opóźnienie PeCetowej konwersji Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter mogło irytować, ale zdaniem koncernu Ubisoft był to zabieg konieczny. Program poddany był zupełnie innemu cyklowi produkcyjnemu, mającemu na celu jego rozbudowanie w stosunku do bliźniaczych edycji na konsole. Wszystkie prace doprowadzono już do szczęśliwego końca, dzięki czemu gra uzyskała wreszcie status gold.

Opóźnienie PeCetowej konwersji Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter mogło irytować, ale zdaniem koncernu Ubisoft był to zabieg konieczny. Program poddany był zupełnie innemu cyklowi produkcyjnemu, mającemu na celu jego rozbudowanie w stosunku do bliźniaczych edycji na konsole. Wszystkie prace doprowadzono już do szczęśliwego końca, dzięki czemu gra uzyskała wreszcie upragniony status „gold”.

PeCetowa konwersja Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter w 'złocie' - ilustracja #1

Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter to gra bardziej złożona, niż ma to miejsce w przypadku konsolowych braci. Członkowie drużyny Ghost mają być prowadzeni w zupełnie inny sposób niż w innych edycjach, z bardziej zaawansowanym systemem wydawania rozkazów. Takie podejście do sprawy wymagało całkowitego przeprogramowania sztucznej inteligencji przeciwników. Mathieu Girard z Ubisoft zapewnił niedawno, że jedyne co łączy wersje przeznaczone na PeCety i konsolę Xbox 360, to fabuła programu i miejsce akcji. Reszta została całkowicie przebudowana, aby zadowolić użytkowników pierwszej odsłony Tom Clancy’s Ghost Recon. Przedstawiciel UbiSoftu zapewnili też o poważnym podejściu do trybu multiplayer. Koncern nie publikował dotąd na jego temat żadnych informacji tylko dlatego, że nie był pewien czy aby na pewno innowacje zostaną wdrożone. Dopracowano zarówno tryb kooperacji, jak i dominacji. Ten ostatni ma być czymś więcej niż tylko oklepanym biegiem po flagi.

PeCetowa konwersja Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter w 'złocie' - ilustracja #2

Gra oficjalnie zadebiutuje na rynku 3 maja bieżącego roku. W tym samym miesiącu produkt trafi do naszego kraju, dzięki staraniom rodzimego dystrybutora, firmy Cenega. Sprzedawany w sugerowanej cenie 99.90 zł program zostanie zlokalizowany – w grze pojawią się polskie napisy.

Dowiedz się więcej na temat Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter: