Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2006, 22:42

Paris Hilton i Eva Longoria na targach E3

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy o nowej grze logicznej, przeznaczonej na telefony komórkowe, która będzie firmowana nazwiskiem Paris Hilton. Wczoraj okazało się, że dwudziestopięcioletnia aktorka pojawi się na targach E3, aby promować ów produkt.

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy Was o nowej grze logicznej, przeznaczonej na telefony komórkowe, która będzie firmowana nazwiskiem Paris Hilton. Wczoraj okazało się, że dwudziestopięcioletnia aktorka pojawi się na targach E3, aby promować ów produkt.

Paris Hilton, która znana jest głównie ze skandali obyczajowych, pojawi się już jutro na stoisku firmy Gameloft. Dziennikarze zainteresowani rozmową z gwiazdką będę mieli do dyspozycji tylko dwie godziny – tyle bowiem czasu dziewczyna spędzi na E3. Pierwszy produkt z dziedziczką fortuny Hiltonów w roli głównej nosi tytuł Paris Hilton’s Jewelry Case. Będzie to gra logiczna przeznaczona dla nastolatków. Gameloft planuje opublikować również inne programy firmowane nazwiskiem kobiety, ale na razie przedstawiciele firmy nie ujawniają żadnych szczegółów.

Oprócz Paris Hilton, na targach E3 pojawi się również inna gwiazda szklanego ekranu – Eva Longoria. Trzydziestojednoletnia aktorka będzie urzędować na stoisku firmy Buena Vista Game w celu promocji programu o nazwie Desperate Housewives: The Game. Produkt ten korzysta z licencji popularnego serialu telewizyjnego, w którym Longoria gra jedną z głównych ról.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej

gry