Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2009, 11:05

autor: Jiker

Oficjalna premiera dema Uncharted 2: Among Thieves jeszcze dziś

Jeszcze dzisiaj wszyscy zainteresowani posiadacze PlayStation 3 będą mogli rozpocząć testy wersji demonstracyjnej gry Uncharted 2: Among Thieves. Demo, dostępne przez ostatnie dwa tygodnie wyłącznie dla osób, które skorzystały z systemu zamówień przedpremierowych oferowanych przez amerykański sklep GameStop, umożliwi sprawdzenie sieciowych trybów rozgrywki zawartych w produkcji Naughty Dog.

Jeszcze dzisiaj wszyscy zainteresowani posiadacze PlayStation 3 będą mogli rozpocząć testy wersji demonstracyjnej gry Uncharted 2: Among Thieves. Demo, dostępne przez ostatnie dwa tygodnie wyłącznie dla osób, które skorzystały z systemu zamówień przedpremierowych oferowanych przez amerykański sklep GameStop, umożliwi sprawdzenie sieciowych trybów rozgrywki zawartych w najnowszej produkcji studia Naughty Dog.

Oficjalna premiera dema Uncharted 2: Among Thieves jeszcze dziś - ilustracja #1

Demonstracja nie należy do najmniejszych – pod względem zawartości nie ustępuje bowiem najobszerniejszym publikacjom tego typu. W demie Uncharted 2 czekają na nas cztery mapy umożliwiające zmagania w standardowych opcjach rozgrywki wieloosobowej, a także dwie lokacje, w ramach których każdy chętny zapozna się z świetnie poprowadzonych trybem kooperacji przeznaczonym dla maksymalnie trzech graczy. W demie zawarto również sporą liczbę różnych rodzajów broni, tzw. perków (specjalnych umiejętności) oraz różnego rodzaju statystyki. Testy potrwają do 13 października, a więc dnia, w którym odbędzie się debiut pełnej wersji nowych przygód Nathana Drake’a.

Niezwykłość opcji wieloosobowej ujętej w Uncharted 2: Among Thieves potwierdzono już przy okazji czerwcowych beta-testów, w których wzięło udział ponad 130 tysięcy osób ze 135 krajów świata. Kilka dni zabawy wystarczyło, by wielu graczy uznało tryb online z Uncharted 2 za jeden z najlepszych w historii elektronicznej rozgrywki. Niestety, od pewnego czasu wiemy, że w ramach PlayStation Network nie zostanie opublikowane demo trybu dla pojedynczego gracza. Powodem takiego stanu rzeczy jest niemożność przedstawienia fabuły w konkretny sposób w ciągu zaledwie kilkunastu/kilkudziesięciu minut trwania wersji demonstracyjnej.

Od czego są jednak serwisy gry-online.pl oraz tvgry.pl? Od kilku miesięcy staramy się Wam prezentować i opisywać najciekawsze aspekty nowego dzieła Naughty Dog. W ostatnich dniach zamieściliśmy na naszych łamach m.in. recenzję pełnej wersji Uncharted 2. Autor, Von Zay, stwierdził w niej jednoznacznie, że mamy do czynienia z grą wyjątkową niemal pod każdym względem – obrazuje to doskonale ocena na poziomie aż 97%. Dodatkiem do niej są filmy z rozgrywki nagrane przez ekipę tvgry.pl, przedstawiające Nathana Drake’a w wielu ciekawych sytuacjach. Poniżej zamieszczam do nich bezpośrednie odnośniki: