Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2013, 12:20

autor: eLCeBe

Nowy zestaw gier Indie Bundle #2: „Indie Jam”, a w nim m.in. Twin Sector, Unstoppable Gorg i Greed: Black Border

Właśnie pojawiła się możliwość zakupu nowego zestawu gier niezależnych w niezwykle atrakcyjnej cenie. Składająca się z 10 tytułów kolekcja zawiera znane gry indie, a dodatkowo gracze otrzymują ponownie możliwość zakupu pierwszego zestawu, znanego jako Indie Bundle #1: „Dynamite”.

Na stronie www.bundlestars.com, prowadzonej przez Focus Multimedia, wydawcę działającego na rynku już od 1995 roku, pojawił się nowy zestaw gier niezależnych. Gracze mają możliwość zakupu całej kolekcji za 4,70 euro (niecałe 20 złotych), a wszystkie zawarte w niej gry działają za pośrednictwem platformy Steam. Po zakupieniu bundle’a gracz otrzymuje zestaw kluczy do tych tytułów, pozwalający na korzystanie z nich.

W skład Indie Bundle #2: „Indie Jam” wchodzą następujące gry:

 1. Unstoppable Gorg,
 2. Stellar Impact,
 3. Twin Sector,
 4. Dead Horde,
 5. Future Wars,
 6. Greed: Black Border,
 7. Grotesque Tactics,
 8. Trapped Dead,
 9. Dwie dodatkowe, bonusowe gry, których tytuły nie zostały ujawnione.

Kupując Indie Bundle #2: „Indie Jam” zaoszczędzimy aż 93% w stosunku do standardowej ceny gier na Steamie. Ponadto została udostępniona możliwość ponownego zakupu zestawu Indie Bundle #1: „Dynamite”. Jest to okazja dla zainteresowanych graczy, którzy przegapili fakt wydania pierwszego zestawu. W jego skład wchodzą następujące tytuły:

 1. Men of War: Vietnam,
 2. Off-Road Drive,
 3. Reign: Conflict of Nations (znane w Polsce jako Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu),
 4. Death to Spies: Moment of Truth,
 5. Death Track: Ressurection,
 6. Star Wolves 2,
 7. Real Warfare 1242 (znane też jako XIII Century: Blood of Europe),
 8. Real Warfare 2: Northern Crusades.

Zestaw “Dynamite” kosztuje 6,03 euro (a więc niecałe 25 złotych) i jest to oszczędność rzędu 95% w porównaniu do normalnych cen gier wchodzących w skład kolekcji. Warto pamiętać, że 5% zysku wydawca przeznacza na organizację charytatywną Special Effect, wspierającą niepełnosprawne dzieci i dorosłych poprzez umożliwianie im korzystania z gier komputerowych.

Zakup zestawu jest więc doskonałą okazją do otrzymania wielu bardzo dobrych gier w niesamowicie niskiej cenie, a także wsparcia działalności charytatywnej. Chętni powinni się spieszyć, ponieważ liczba dostępnych egzemplarzy jest ograniczona - wyprzedaż potrwa przez 26 dni lub do wyczerpania zapasów.

 1. Oficjalna strona Indie Bundle #2