Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Future Wars (PC)
OkładkaFuture Wars (PC)

Future Wars PC

Strategia wojenna osadzona w realiach komiksowego science-fiction. Bitwy toczymy w systemie turowym na mapie podzielonej na kwadratowe pola. Future Wars oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz wiele trybów multiplayer, wliczając w to granie przez email.

Strategiczne | turowe | indie

Future Wars Premiera PC

22marca2010

producent: Radon Labs wydawca: Headup Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Klasyczna strategia wojenna rozgrywana z użyciem systemu turowego. Gra wyprodukowana została przez zespół Radon Labs, twórców serii Drakensang. Tytuł ten łączy elementy tradycyjne dla tego gatunku z nowoczesną oprawą graficzną wykorzystującą pełnie możliwości, jakie oferuje współczesna technologia.

Future Wars inspirowany jest produkcjami z początku lat 90-tych. Efektem tego jest prosta kolorowa grafika, komiksowe scenki przerywnikowe i mechanizmy rozgrywki, które przywodzą na myśl stare dobre Battle Isle. Gra koncentruje się na walce, marginalizując jednocześnie aspekt ekonomiczny. Potyczki toczymy w systemie turowym na mapie podzielonej na kwadratowe pola. Nasze siły zbrojne zaprojektowano korzystając z systemu „kamień, nożyce, papier”, przez co każda jednostka jest silna w starciu z określonym typem przeciwnika, a słaba w konfrontacji z innym. Gra oferuje wiele trybów zabawy, wliczając w to granie z wykorzystaniem poczty elektronicznej oraz tryb, w którym komputer walczy sam ze sobą. Dodatkową atrakcją jest rozbudowany zestaw Osiągnięć, nagradzających graczy za postępy w zabawie.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 4.6 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Future Wars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Future Wars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.13 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GTS lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7