Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Star Wolves 2 (PC)
OkładkaStar Wolves 2 (PC)

Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki PC

Star Wolves 2

Star Wolves 2 jest kontynuacją trójwymiarowej gry, łączącej elementy fabularne, symulacyjne i strategiczne. Developerzy ponownie umieścili akcję w odległej przyszłości, a konkretnie w XXIII wieku.

Symulacje

Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki Premiera PC

28kwietnia2006

pudełko PL

7września2007

producent: X-Bow Software wydawca: Fulqrum Games / 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki

Freelancer

Tachyon: The Fringe

Freespace 2

Star Wolves 2 jest kontynuacją trójwymiarowej gry, łączącej elementy fabularne, symulacyjne i strategiczne. Developerzy ponownie umieścili akcję w odległej przyszłości, a konkretnie w XXIII wieku. We wszechświecie nadal panuje niepokój, chociaż nad większością znanych ludzkości terenów sprawuje władzę potężne imperium. Kosmos przemierzają bowiem również piraci i tzw. bersekerzy, czyli rasa, bazująca na wysoko rozwiniętej technice. My natomiast przejmujemy kontrolę nad członkami eskadry bojowej o nazwie Gwiezdne Wilki, która musi walczyć o byt w międzyplanetarnym chaosie.

Jako świetnie wyszkolony pilot możemy bez problemu podróżować pomiędzy kilkudziesięcioma systemami gwiezdnymi. Wirtualny scenariusz rozwija się w zależności od frakcji (trzy dostępne stronnictwa), którą wspieramy w trakcie wykonywania rozmaitych misji. Te ostatnie polegają m.in. na handlowaniu i walce z nieprzyjaciółmi (w tej bardzo przydaje się tryb taktycznej pauzy i specjalny zestaw umiejętności, odmienny dla każdej postaci). Ponadto nasze działania determinują charakter koniecznych do zrealizowania zadań, a zatem zaczynając ponownie zabawę ze Star Wolves 2 od zera i grając w podobny (aczkolwiek nie identyczny) sposób wcale nie musimy natknąć się na takie same cele misji, jak poprzednio.

Warto zauważyć, iż w stosunku do poprzedniej części autorzy wprowadzili szereg nigdzie nie prezentowanych wcześniej statków kosmicznych. Teraz możemy zasiąść np. za sterami wehikułu-bazy, obsługiwanego przez dwóch pilotów, a także pokierować nową generacją galaktycznych myśliwców. Do tego dochodzą jeszcze oddziały najemników, gotowe bez wahania służyć pod naszą komendą za odpowiednie wynagrodzenie. Całości dopełniają odświeżone elementy graficzne, zawarte w interfejsie użytkownika.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 200 głosów czytelników.

Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows 2000/XP