Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Death to Spies: Moment of Truth (PC)

Death to Spies: Moment of Truth PC

Druga część gry skradankowej Death to Spies. Kolejny raz wcielamy się w radzieckiego szpiega, wykonującego misje podczas II Wojny Światowej.

Akcji | TPP | II wojna światowa | skradanki | szpiegowskie | indie

PC Windows
Okładka Death to Spies: Moment of Truth (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28marca2008

Moment of Truth to kontynuacja Death to Spies, gry łączącej w sobie elementy akcji oraz tak zwanych skradanek. Po raz kolejny mamy możliwość wcielenia się w radzieckiego szpiega, wykonującego podczas II Wojny Światowej różnego rodzaju zadania na zlecenie sowieckiej agencji kontrwywiadowczej. A misje te mają przykładowo na celu aresztowanie bądź eliminację zdrajców, dezerterów, szpiegów czy pospolitych przestępców działających na szkodę Mateczki Rosji.

Moment of Truth oferuje 7 misji rozrzuconych praktycznie po całym świecie (m.in. baza lotnicza na obrzeżach Pragi, zamek niedaleko Polski, francuska rezydencja czy Bletchley Park – siedziba brytyjskich kryptologów). Dodatkowo do naszej dyspozycji oddano nowe rodzaje broni, przebrania, efektowne, ciche „kończenie żywota” naszych przeciwników oraz pojazdy, którymi oczywiście możemy kierować. Co ciekawe, wspomniane wyżej misje ukończyć można na kilka różnych sposobów, co znacznie wydłuża przyjemność z rozgrywki.

Zgodnie z sugestiami graczy, twórcy znacznie poprawili także grafikę oraz animacje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 137 głosów czytelników.

Gry podobne do Death to Spies: Moment of Truth

Klasyfikacja PEGI Death to Spies: Moment of Truth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Death to Spies: Moment of Truth

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Death to Spies 3 - Już graliśmy! - gamescom 2010
Death to Spies 3 - Już graliśmy! - gamescom 2010

Przed premierą 25 sierpnia 2010, 11:49

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon w „trójce” Strogow nie będzie działał zupełnie sam. Jego pomocnikami będą inni agenci, Wiktor Kowalew i Olga Godunowa-Lopez. Każda z tych postaci ma unikatowe umiejętności, które gracz będzie musiał łączyć celem pomyślnego wykonania misji. Pomysł tego typu od razu narzuca oczywiste skojarzenie – będzie tryb kooperacji! Niestety, nie uświadczymy go w Death to Spies 3. Agenci nie mają działać jednocześnie, a w określonej kolejności. Przykładowo: najpierw jeden odetnie zasilanie, gasząc światła w całym budynku, a następnie spokojnie zaczeka na dalszy rozwój akcji. W tym czasie inna postać pod osłoną ciemności wyruszy wykonać swoją misję. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz po kolei przejmie kontrolę nad poszczególnymi agentami, ilekroć zaistnieje taka potrzeba.