Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 15 marca 2019, 17:32

autor: Frozen

Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin

W internecie pojawiły się kolejne nieoficjalne materiały z planu Wiedźmina produkowanego przez firmę Netflix. Tym razem do sieci trafiły zdjęcia zrobione w rejonie El Paso na wyspie La Palma wchodzącej w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin trwają w najlepsze. - Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - wiadomość - 2019-03-15
Zdjęcia do serialu Wiedźmin trwają w najlepsze.

Niecały tydzień temu informowaliśmy o nieoficjalnych zdjęciach z produkcji serialu Wiedźmin zrobionych na Gran Canarii. Dzisiaj na blogu La Palma zamieszczono kolejne fotografie, tym razem pochodzące z zupełnie innej części archipelagu Wysp Kanaryjskich (El Paso, La Palma). Na udostępnionych materiałach nie widać zbyt wiele, jednak dzięki nim można się w miarę dokładnie przyjrzeć strojom, poczuć ogólny klimat produkcji, a bardziej dociekliwi fani być może odnajdą w nich jakieś ukryte wskazówki odnośnie tego, co ujrzymy w pierwszym sezonie netfliksowego serialu.

Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #2
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #3
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #4
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #5
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #6

Na konkrety przyjdzie nam zapewne poczekać do czasu udostępnienia przez Netfliksa oficjalnych materiałów. To powinno nastąpić już niebawem, gdyż pierwszy sezon ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Przypominamy, że showrunnerką Wiedźmina jest Lauren S. Hissrich, a Tomasz Bagiński, współautor m.in. przerywników filmowych do gier stworzonych przez CD Projekt RED, jest współproducentem i bierze aktywny udział w pracach nad serialem. W rolę Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill, Ciri zagra Freya Allan, a jako Yennefer zobaczymy Anyę Chalotrę. Zdjęcia na wyspie La Palma mają potrwać do 27 marca.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.