Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 marca 2019, 17:32

autor: Frozen

Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin

W internecie pojawiły się kolejne nieoficjalne materiały z planu Wiedźmina produkowanego przez firmę Netflix. Tym razem do sieci trafiły zdjęcia zrobione w rejonie El Paso na wyspie La Palma wchodzącej w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin trwają w najlepsze. - Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - wiadomość - 2019-03-15
Zdjęcia do serialu Wiedźmin trwają w najlepsze.

Niecały tydzień temu informowaliśmy o nieoficjalnych zdjęciach z produkcji serialu Wiedźmin zrobionych na Gran Canarii. Dzisiaj na blogu La Palma zamieszczono kolejne fotografie, tym razem pochodzące z zupełnie innej części archipelagu Wysp Kanaryjskich (El Paso, La Palma). Na udostępnionych materiałach nie widać zbyt wiele, jednak dzięki nim można się w miarę dokładnie przyjrzeć strojom, poczuć ogólny klimat produkcji, a bardziej dociekliwi fani być może odnajdą w nich jakieś ukryte wskazówki odnośnie tego, co ujrzymy w pierwszym sezonie netfliksowego serialu.

Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #2
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #3
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #4
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #5
Nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin - ilustracja #6

Na konkrety przyjdzie nam zapewne poczekać do czasu udostępnienia przez Netfliksa oficjalnych materiałów. To powinno nastąpić już niebawem, gdyż pierwszy sezon ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Przypominamy, że showrunnerką Wiedźmina jest Lauren S. Hissrich, a Tomasz Bagiński, współautor m.in. przerywników filmowych do gier stworzonych przez CD Projekt RED, jest współproducentem i bierze aktywny udział w pracach nad serialem. W rolę Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill, Ciri zagra Freya Allan, a jako Yennefer zobaczymy Anyę Chalotrę. Zdjęcia na wyspie La Palma mają potrwać do 27 marca.