Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2007, 13:53

autor: Major Doktor Upiorna

Nowa wersja klasycznej gry zręcznościowej

Z grą Breakout lub jakąkolwiek jej konwersją miał do chybaczynienia każdy miłośnik elektronicznej rozrywki. Wszystkim fanom tej pozycj przekazujemy dobrą wiadomość – na horyzoncie pojawiła się kolejna wariacja na jej temat zatytułowana Ricochet Infinity, która ma wprowadzić wiele świeżości w stosunku do swojego klasycznego pierwowzoru.

Z grą Breakout lub jakąkolwiek jej konwersją miał do czynienia chyba każdy miłośnik elektronicznej rozrywki. Wszystkim fanom tej pozycji przekazujemy dobrą wiadomość – na horyzoncie pojawiła się kolejna wariacja na jej temat zatytułowana Ricochet Infinity, która ma wprowadzić wiele świeżości w stosunku do swojego klasycznego pierwowzoru. Jej developerzy z firmy Reflexive Entertainment wyjawili, że zapowiedziana pozycja będzie dostępna w połowie przyszłego miesiąca w specyfikacji web 2.0.

Nowa wersja klasycznej gry zręcznościowej - ilustracja #1

Zabawa w głównej mierze będzie polegała na odbijaniu piłek od ruchomej platformy, celem zniszczenia obiektów znajdujących się w górnej części ekranu. Poza sporym zakresem ruchów sterowanej kładki w wykonaniu zadania pomocą będzie służył również rozbudowany zestaw power-upów oraz dwadzieścia cztery rodzaje statków, odbijających piłeczki i wyposażonych w odmienne zdolności.

Nowa wersja klasycznej gry zręcznościowej - ilustracja #2

Użytkownik będzie miał szerokie pole manewru pod względem oprawy wizualnej poszczególnych plansz. Producenci zaimplementują ponad dwieście rozmaitych poziomów do pobrania z Internetu oraz narzędzia do budowy własnych. Pozwoli to na samodzielne projektowanie nowych etapów i dzielenie się nimi z innymi graczami. Na tym jednak nie skończą się kontakty z użytkownikami online – będzie można stanąć z nimi w szranki, bądź połączyć siły i wspólnie zdobywać punkty.

Inne równie interesujące gry firmy Reflexive Entertainment znajdziecie na niniejszej stronie internetowej.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.