Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2006, 11:09

autor: Bartłomiej Kossakowski

Nintendo zapowiada wydanie Project H.A.M.M.E.R

Wśród tworzonych przez Nintendo gier, które mają trafić na konsolę Wii znajdzie się sporo kontynuacji znanych serii. Firma zapowiedziała jednak kilka zupełnie nowych tytułów, z nieznanymi dotąd bohaterami. Wśród nich pojawi się zaprezentowany podczas wczorajszej konferencji Project H.A.M.M.E.R.

Wśród tworzonych przez Nintendo gier, które mają trafić na konsolę Wii znajdzie się sporo kontynuacji znanych serii. Firma zapowiedziała jednak kilka zupełnie nowych tytułów, z nieznanymi dotąd bohaterami. Wśród nich pojawi sięzaprezentowany podczas wczorajszej konferencji Project H.A.M.M.E.R.

Nintendo zapowiada wydanie Project H.A.M.M.E.R - ilustracja #1

Gra przenosi nas w przyszłość, w której największe miasta Stanów Zjednoczonych zostały opanowane przez złowrogie roboty. Wojsko jest bezsilne wobec zaistniałej sytuacji, do akcji wkracza więc prototyp nowego super żołnierza-cyborga, w którego rzecz jasna wcielimy się my. Głównym narzędziem wielokrotnych zbrodni naszego zabijaki będzie ogromny młot.

Nintendo zapowiada wydanie Project H.A.M.M.E.R - ilustracja #2

W tej grze akcji nowy kontroler Nintendo będzie służył przede wszystkim do walki. Pierwszy trailer zaprezentowano podczas wczorajszej konferencji, bardzo prawdopodobne że grywalna wersja tego tytułu dostępna będzie dla zwiedzających targi E3. O kolejnych szczegółach związanych z Project H.A.M.M.E.R będziemy Was informować.