Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2009, 13:10

Nie będzie edycji kolekcjonerskiej Killzone 2

Kolejny „Halo-killer” mający pokazać FPS-ową siłę konsoli PlayStation 3 zadebiutuje już pod koniec lutego. Niestety – gra nie doczeka się edycji kolekcjonerskiej.

Kolejny „Halo-killer” mający pokazać FPS-ową siłę konsoli PlayStation 3 zadebiutuje już pod koniec lutego. Niestety – gra nie doczeka się edycji kolekcjonerskiej.

Wielu miłośników wydawania pieniędzy właśnie wydało z siebie ciche westchnienie zawodu, ale jest to wiadomość oficjalna i potwierdzona przez Sony. Na oficjalnym blogu PlayStation znalazła się taka oto wypowiedź Jeffa Rubensteina z SCEE: „Nie będzie edycji kolekcjonerskiej Killzone 2. Guerrilla Games włożyło mnóstwo pracy w stworzenie tego arcydzieła, więc nie myśleliśmy o EK.” Jeśli gra faktycznie okaże się arcydziełem, to brak edycji kolekcjonerskiej być może fani wybaczą twórcom, bo będą zbyt zajęci radosną destrukcją. A jeśli gra będzie słaba, to edycja kolekcjonerska nikomu się nie przyda.

Jeśli nie możecie się już doczekać premiery, obejrzyjcie nasz materiał z serii Gramy! – pomoże przetrwać do marca, kiedy to K2 powinna pojawić się w Polsce.

Nie będzie edycji kolekcjonerskiej Killzone 2 - ilustracja #1
Cooo? Nie będzie edycji kolekcjonerskiej?

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej