Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2007, 08:48

autor: Major Doktor Upiorna

MMO na licencji duńskich klocków oficjalnie

Praktycznie już w marcu wiedzieliśmy, że powstaje gra MMO, wykorzystująca licencją klocków LEGO, zdawaliśmy sobie też sprawę na czym ma polegać zabawa. Jednak dopiero teraz developerzy ze studia NetDevil formalnie nadali jej nazwę i określili planowaną datę jej debiutu w świecie elektronicznej rozrywki.

Praktycznie już w marcu wiedzieliśmy, że powstaje gra MMO, wykorzystująca licencją klocków LEGO, zdawaliśmy sobie też sprawę na czym ma polegać zabawa. Jednak dopiero teraz developerzy ze studia NetDevil formalnie nadali owej pozycji nazwę i określili planowaną datę jej debiutu w świecie elektronicznej rozrywki. Do tej pory produkcja ta jedynie nieoficjalnie była określana mianem LEGO Universe – nazwa ta przyjęła się już wśród graczy, wiec producenci postanowili przy niej pozostać i jedynie ją potwierdzili.

MMO na licencji duńskich klocków oficjalnie - ilustracja #1

Zmianie uległy tylko dane co do premiery owego MMO. Do tej pory krążyły informacje, że gra pojawi się w połowie przyszłego roku. Musimy niestety rozczarować wszystkich, którzy na nią czekają. Przedstawiciele firmy NetDevil planują debiut przygotowywanego tytułu dopiero na czwarty kwartał 2008 r. Najprawdopodobniej stanie się to w okolicy świąt Bożego Narodzenia.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.