Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 lutego 2009, 11:30

autor: Major Doktor Upiorna

Kup The Sims 2: Double Deluxe, a dowolny dodatek otrzymasz GRATIS!

Liczni wielbiciele cyklu z niecierpliwością oczekują teraz trzeciej odsłony Simsów. Wielu jest jednak takich, którzy nie mieli jeszcze okazji zarazić się „simsomanią”. To głównie z myślą o nich przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Gry z cyklu The Sims podbiły serca wielu graczy, również tych, którzy do czasu zetknięcia się z tą ultrapopularną serią nie przepadali za elektroniczną formą rozrywki. Liczni wielbiciele cyklu z niecierpliwością oczekują teraz trzeciej odsłony Simsów. Wielu jest jednak takich, którzy nie mieli jeszcze okazji zarazić się „simsomanią”. To głównie z myślą o nich przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Od dziś możecie kupić zestaw The Sims 2: Double Deluxe oraz wybrany przez siebie dodatek po promocyjnej cenie 89,90 zł (sugerowana cena detaliczna to 99,90 zł). Warto zaznaczyć, że w skład The Sims 2: Double Deluxe wchodzi podstawowa wersja gry The Sims 2 oraz dodatki: The Sims 2: Nocne życie i The Sims 2: Impreza. Oznacza to, że otrzymujesz aż cztery gry z serii The Sims 2.

Kup The Sims 2: Double Deluxe, a dowolny dodatek otrzymasz GRATIS! - ilustracja #1

Promocja trwa tylko do 20 lutego. Nie przegap okazji by uzupełnić swoją kolekcję! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu.