Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 marca 2011, 12:55

autor: Szymon "Hed" Liebert

Kolejny weekend z Darkspore – mamy dla Was 500 kodów do bety

Walka z hordami potworów i kreowanie własnego bohatera to doskonałe zajęcie na weekend. Co powiecie na kolejną przygodę z grą Darkspore? Mamy dla Was aż 500 kluczy do kolejnej fazy bety, która rozpocznie się w najbliższą sobotę i zakończy się w poniedziałek. Dzięki temu macie okazję przetestować przedpremierowo ciekawie zapowiadającą się produkcję.

Walka z hordami potworów i kreowanie własnego bohatera to doskonałe zajęcie na weekend. Co powiecie na kolejną przygodę z grą Darkspore? Mamy dla Was aż 500 kluczy do kolejnej fazy bety, która rozpocznie się w najbliższą sobotę i zakończy się w poniedziałek. Dzięki temu możecie przetestować przedpremierowo ciekawie zapowiadającą się produkcję.

Kody można zdobyć na naszej stronie promocyjnej. Wystarczy posiadać konto w serwisie gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail. Gdy już otrzymamy klucz do weekendowej bety, zapisujemy go i odwiedzamy witrynę Darkspore. Tam logujemy się za pomocą konta Electronic Arts (można je utworzyć za darmo) i przypisujemy do niego kod.

To już czwarta odsłona serii zamkniętych testów Darkspore, które rozpoczęły się kilkanaście dni temu. Do każdej z faz bety trzeba posiadać osobny kod – klucze z poprzednich weekendów nie będą działały. W grze twórcy łączą rozgrywkę w stylu „hack and slash” z rozbudowanym systemem rozwoju bohatera i futurystyczną oprawą wizualną.