Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2009, 12:05

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Kolejne wcielenie NecroVision na targach gamescom

Targi Gamescom 2009 już za miesiąc i wiele firm z branży elektronicznej rozrywki dopina na ostatni guzik listę tytułów, które chce zaprezentować graczom na pięciodniowej imprezie w Kolonii. W podobny sposób czyni rosyjska firma 1C Company, która przygotowuje dla odbiorców aż dziewięć nowości - wśród nich nowy projekt z cyklu NecroVision.

Targi gamescom 2009 już za miesiąc i wiele firm z branży elektronicznej rozrywki dopina na ostatni guzik listę tytułów, które chce zaprezentować graczom na pięciodniowej imprezie w Kolonii. W podobny sposób czyni rosyjska firma 1C Company, która przygotowuje dla odbiorców aż dziewięć nowości - wśród nich nowy projekt z cyklu NecroVision.

Kolejne wcielenie NecroVision na targach gamescom - ilustracja #1

Mowa o pecetowej strzelaninie NecroVision: Lost Company, stanowiącej kontynuację FPS-a od polskiego studia The Farm 51. Gra zostanie pokazana obok ośmiu innych produktów:

Pierwsza część NecroVision nie zachwyciła odbiorców. Wydany w lutym shooter dobrnął do średniej ocen wynoszącej zaledwie 63% (według serwisów GameRankings oraz MetaCritic), zaś w naszej recenzji FPS otrzymał notę 59% i skrytykowany został m.in. za słabą SI, mało ambitną fabułę i fatalne spolszczenie. Być może za miesiąc zobaczymy, czy autorzy pierwowzoru wyciągnęli wnioski z choć kilku popełnionych błędów. Targi gamescom trwać będą w dniach 19-23 sierpnia 2009.