Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka NecroVision: Lost Company (PC)
OkładkaNecroVision: Lost Company (PC)

NecroVisioN: Przeklęta Kompania PC

NecroVision: Lost Company

NecroVision: Lost Company to prequel pierwszoosobowej strzelaniny (FPS) wyprodukowanej przez zespół deweloperski studia The Farm51. Fabuła gry przedstawia wydarzenia, które miały miejsce przed ukazanymi w NecroVision.

Akcji | FPP | I wojna światowa | zombie | FPS | polskie | strzelanki

NecroVisioN: Przeklęta Kompania Premiera PC

4grudnia2009

pudełko PL

19lutego2010

producent: The Farm 51 wydawca: Fulqrum Games / 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do NecroVisioN: Przeklęta Kompania

Call of Duty: World at War

Wolfenstein

Rise of the Triad: Dark War

NecroVision: Lost Company to kontynuacja brutalnej i dynamicznej strzelanki, łączącej realia I wojny światowej z mrocznym horrorem. Jej autorzy odwołują się do klasyki gatunku, skupiając się przede wszystkim na szybkiej i zręcznościowej zabawie. Obie gry zostały stworzone przez gliwickie studio The Farm 51.

Druga część NecroVision jest w rzeczywistości prequelem, czyli opowiada o wydarzeniach rozgrywających się przed opowieścią znaną z pierwowzoru. Wcielamy się w niemieckiego żołnierza, który odkrywa, że w wojnie ludzi uczestniczą także mroczne siły, czyli zombie i demony. Bohater musi zmierzyć się z hordami przeciwników i poznać swoje przeznaczenie. Okazuje się, że zostanie on Nekromantą – potężnym wrogiem znanym z pierwszego NecroVision, opowiadającego o przygodach Simona Buknera.

Twórcy przygotowali wiele nowych atrakcji dla miłośników szybkiej akcji znanej z NecroVision. Przede wszystkim otrzymujemy nową kampanię solową, składającą się w sumie z 10 poziomów. Na naszej drodze spotykamy 15 nowych bohaterów i wykorzystujemy 6 niedostępnych dotąd broni, które można dodatkowo ulepszać. Urozmaiceniem jest też możliwość pokierowania czołgiem FT17 oraz samolotem Halberstadt CL.II. Warto wspomnieć o wzbogaconym systemie walki, uwzględniającym wyprowadzanie kombinacji ciosów i efektownych wykończeń. Jak zwykle rozgrywka jest bardzo szybka i brutalna.

Oprócz kampanii solowej ważną częścią NecroVision jest także zabawa w sieci. W Lost Company pojawia się zupełnie nowy tryb rozgrywki, czyli Gas Attack. Pojedynki można teraz toczyć na trzech nowych mapach. Do wyboru udostępniono również kilka ciekawych wyglądów (skinów) postaci. Twórcy wzbogacili oprawę wizualną swojego dzieła, dodając sporo nowoczesnych efektów i rozwiązań, jak np. efekt głębi ostrości, lepsze cienie i obsługę nowszych shaderów.

Ostatnia modyfikacja 29 listopada 2011

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 262 głosów czytelników.

NecroVisioN: Przeklęta Kompania cena w dniu premiery: 69,99 PLN

Wymagania wiekowe NecroVisioN: Przeklęta Kompania: 18+

NecroVisioN: Przeklęta Kompania Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • karta grafiki GeForce 8800 lub lepsza
  • 2 GB RAM
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista