Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 25 kwietnia 2003, 21:31

autor: Solnica

Kolejne uaktualnienie Encyklopedii GIER 2003 już dostępne (25/04/03)

Z naszego serwera FTP możecie od dzisiaj pobrać czwarte uaktualnienie do Encyklopedii GIER 2003, zawierające kolejną, bardzo obszerną porcję nowych i zaktualizowanych materiałów.

Z naszego serwera FTP możecie od dzisiaj pobrać czwarte uaktualnienie do Encyklopedii GIER 2003, zawierające kolejną, bardzo obszerną porcję nowych i zaktualizowanych materiałów.

Tak naprawdę są to znowu dwa uaktualnienia: „pełne” oraz „częściowe”. Wersja „pełna” przeznaczona jest dla osób, które posiadają jedynie podstawową wersję EG2003. Drugie uaktualnienie, tzw. „częściowe”, przeznaczone jest TYLKO dla tych z Was, którzy zdążyli już pobrać i zainstalować poprzednią łatkę z dnia 28 lutego 2003.

W stosunku do podstawowej wersji encyklopedii, styczniowe uaktualnienie zawiera następujące nowe materiały: 221 wpisów encyklopedycznych nowych gier, 364 kody do 48 gier, 133 teksty publicystyczne (recenzje + zapowiedzi), około 3600 nowych grafik oraz 23 obszerne poradniki do gier. Wprowadzone zostały również liczne poprawki, zmiany i uaktualnienia pozostałych danych znajdujących się w encyklopedii: tekstów, dat wydania, kodów, itp.

Przypominam, iż uaktualnienia są całkowicie darmowe jednak, aby je pobrać należy zarejestrować się jako użytkownik EG2003 korzystając z dołączonego do niej numeru karty klubowicza [email protected] Dokładny opis czynności, które należy w tym celu wykonać oraz same pliki do pobrania znajdziecie tutaj. Uaktualnienie możecie też oczywiście zamówić wraz z innymi interesującymi was plikami na płytce CD w naszym sklepiku.

Tak jak już wcześniej informowaliśmy, jest to ostatnie ogólnodostępne uaktualnienie Encyklopedii GIER 2003 - jedną z przyczyn zaniechania kolejnych aktualizacji jest jego rozmiar (wersja pełna uaktualnienia to w chwili obecnej ponad 210MB).