Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2006, 12:07

autor: Bartłomiej "BK" Kossakowski

Hakerzy atakują Nintendo DS!

Znana do tej pory jako Detect Hack gra tworzona przez Red Entertainment na konsolę Nintendo DS, właśnie zmieniła nazwę na Project Hacker. Pojawiły się również pierwsze informacje zarówno na temat fabuły, jak i przebiegu rozgrywki.

Znana do tej pory jako Detect Hack gra tworzona przez Red Entertainment na konsolęNintendo DS,właśnie zmieniła nazwę na Project Hacker. Pojawiły się również pierwsze informacje zarówno na temat fabuły, jak i przebiegu rozgrywki.

Dzięki Project Hacker gracze wezmą udział w śledztwie związanym z falą cyber-przestępstw. Głównym bohaterem, w którego przyjdzie się nam wcielić, będzie detektyw Satoru, członek organizacji o krótkiej i póki co niewiele mówiącej nazwie “GIS”. Project Hacker należeć będzie do gatunku przygodówek, możemy liczyć na bardzo dużą ilość zagadek logicznych, takich jak na przykład łamanie haseł. Brak wielu elementów zręcznościowych sprawi, że podczas rozgrywki najważniejszy ma być ekran dotykowy .

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, jednak w Japonii gra Project Hacker powinna trafić do sprzedaży jeszcze w 2006 roku.