Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2007, 15:35

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Graj w Echoes zupełnie za darmo

Ostatnimi czasu gry o charakterze nieco onirycznych wizji, zyskują na popularności. Do ich grona zaliczyć można chociażby zapowiedzianą kilka dni temu pozycję o nazwie Space Giraffe. Firma Binaryzoo postanowiła nie pozostawać w tyle i przygotowała produkcję określoną mianem Echoes.

Ostatnimi czasu gry o charakterze nieco onirycznych wizji, zyskują na popularności. Do ich grona zaliczyć można chociażby zapowiedzianą kilka dni temu pozycję o nazwie Space Giraffe. Firma Binaryzoo postanowiła nie pozostawać w tyle i przygotowała produkcję określoną mianem Echoes. Owa gra stanowi coś na kształt hybrydy deszczu meteorytów z wojną figur geometrycznych, toczącą się w przestrzeni kosmicznej.

Niniejsza pozycja została przygotowana z myślą o właścicielach komputerów PC i udostępniona im całkowicie za darmo. Pobrać ją można ze strony oficjalnej producenta. Co więcej developerzy zapowiadają, że w najbliższym czasie zostaną zaimplementowane globalne tablice wyników tak, aby każdy użytkownik mógł zamieścić na nich uzyskane rezultaty.

Oglądając poniższe obrazki możecie zorientować się na czym dokładnie polega Echoes. Wszystkich zainteresowanych tą grą zachęcamy do odwiedzenia wskazanej strony.

Graj w Echoes zupełnie za darmo  - ilustracja #1
Graj w Echoes zupełnie za darmo  - ilustracja #2
Graj w Echoes zupełnie za darmo  - ilustracja #3