Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2011, 12:00

autor: Sarge

Gra Shift 2: Unleashed wjechała do polskich sklepów

Po upływie zaledwie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi, Shift 2: Unleashed debiutuje na europejskim, a zarazem polskim rynku. Jest to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry wyścigowej, wchodzącej w skład serii Need for Speed.

Po upływie zaledwie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi, Shift 2: Unleashed debiutuje na europejskim, a zarazem polskim rynku. Jest to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry wyścigowej, wchodzącej w skład serii Need for Speed.

Gra Shift 2: Unleashed wjechała do polskich sklepów - ilustracja #1

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, za tytuł odpowiada zespół Slightly Mad Studios. W naszym kraju produkt zadebiutował w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. Jego dystrybutorem jest firma Electronic Arts Polska.

Grę możecie kupić w Sklepie GRY-OnLine. Komputerowa wersja jest dostępna za 129 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 lub Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 189 złotych. Osoby, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzymają w swoje ręce Edycję Limitowaną, wzbogaconą o trzy dodatkowe samochody oraz 40 nowych wyścigów w trybie kariery.

Jeśli chcielibyście sprawdzić Shift 2: Unleashed w akcji, zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez redakcję tvgry.pl – możecie się tam przyjrzeć systemowi zniszczeń, wyścigowi w nocy, realistycznej kamerze z kokpitu, czy driftowi. Poza tym od wtorku na naszych łamach dostępna jest recenzja tej produkcji. Zainteresowanym polecamy zapoznać się również ze zwiastunem premierowym w polskiej wersji.

Gra Shift 2: Unleashed wjechała do polskich sklepów - ilustracja #2

Shift 2: Unleashed jest kolejną odsłoną serii Need for Speed, tym razem jednak bez znanej nazwy w tytule. Łączy ona najlepsze elementy realizmu i zręcznościowej jazdy, czyniąc rozgrywkę wyjątkowo uniwersalną dla większości graczy. Tradycyjnie dla tego cyklu, w grze znajdziemy szereg licencjonowanych tras i samochodów oraz rozbudowany tryb kariery. Powraca także system Autolog, znany fanom Need for Speed: Hot Pursuit.

W tej chwili nie wiadomo, czym zajmie się zespół Slightly Mad Studios po ukończeniu prac nad Shift 2: Unleashed. Wcześniej mówiło się o drugim, tajemniczym projekcie, ale według ostatnich informacji niedawno go anulowano. W efekcie część pracowników przeszła do młodego studia Gamagio, zajmującego się produkcją pozycji przeznaczonych na platformy mobilne.