Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2011, 12:00

autor: Sarge

Gra Shift 2: Unleashed wjechała do polskich sklepów

Po upływie zaledwie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi, Shift 2: Unleashed debiutuje na europejskim, a zarazem polskim rynku. Jest to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry wyścigowej, wchodzącej w skład serii Need for Speed.

Po upływie zaledwie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi, Shift 2: Unleashed debiutuje na europejskim, a zarazem polskim rynku. Jest to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry wyścigowej, wchodzącej w skład serii Need for Speed.

Gra Shift 2: Unleashed wjechała do polskich sklepów - ilustracja #1

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, za tytuł odpowiada zespół Slightly Mad Studios. W naszym kraju produkt zadebiutował w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. Jego dystrybutorem jest firma Electronic Arts Polska.

Grę możecie kupić w Sklepie GRY-OnLine. Komputerowa wersja jest dostępna za 129 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 lub Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 189 złotych. Osoby, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzymają w swoje ręce Edycję Limitowaną, wzbogaconą o trzy dodatkowe samochody oraz 40 nowych wyścigów w trybie kariery.

Jeśli chcielibyście sprawdzić Shift 2: Unleashed w akcji, zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez redakcję tvgry.pl – możecie się tam przyjrzeć systemowi zniszczeń, wyścigowi w nocy, realistycznej kamerze z kokpitu, czy driftowi. Poza tym od wtorku na naszych łamach dostępna jest recenzja tej produkcji. Zainteresowanym polecamy zapoznać się również ze zwiastunem premierowym w polskiej wersji.

Gra Shift 2: Unleashed wjechała do polskich sklepów - ilustracja #2

Shift 2: Unleashed jest kolejną odsłoną serii Need for Speed, tym razem jednak bez znanej nazwy w tytule. Łączy ona najlepsze elementy realizmu i zręcznościowej jazdy, czyniąc rozgrywkę wyjątkowo uniwersalną dla większości graczy. Tradycyjnie dla tego cyklu, w grze znajdziemy szereg licencjonowanych tras i samochodów oraz rozbudowany tryb kariery. Powraca także system Autolog, znany fanom Need for Speed: Hot Pursuit.

W tej chwili nie wiadomo, czym zajmie się zespół Slightly Mad Studios po ukończeniu prac nad Shift 2: Unleashed. Wcześniej mówiło się o drugim, tajemniczym projekcie, ale według ostatnich informacji niedawno go anulowano. W efekcie część pracowników przeszła do młodego studia Gamagio, zajmującego się produkcją pozycji przeznaczonych na platformy mobilne.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Shift 2: Unleashed

Shift 2: Unleashed