Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2022, 17:32

Głosowanie w Plebiscycie na grę roku 2021 GRYOnline.pl dobiega końca

Jeśli zamierzacie wziąć udział w plebiscycie GRYOnline.pl na najlepszą grę 2021 roku bądź wskazać najbardziej oczekiwany hit roku 2022, to lepiej się pospieszcie – jutro ostatni dzień głosowania.

Dokładnie cztery tygodnie temu informowaliśmy Was o rozpoczęciu kolejnej edycji tradycyjnego już dla serwisu GRYOnline.pl Plebiscytu Gra Roku, w którym to Wy, nasi Czytelnicy, wybieracie najlepszy tytuł minionych dwunastu miesięcy i wskazujecie potencjalne hity następnego roku. Dziś pragniemy Wam przypomnieć, że powoli zamykamy głosowanie – zakończy się ono wraz z upływem jutrzejszego dnia.

Zagłosuj na grę roku 2021

Zagłosuj na najbardziej oczekiwaną grę 2022 roku

Jeśli jeszcze nie dokonaliście wyboru lub chcecie go zmienić, kliknijcie w odpowiedni przycisk powyżej, a przejdziecie do jednej z dwóch kategorii. Następnie z listy widocznych gier należy wybrać trzy, które Waszym zdaniem zasługują na wyróżnienie. Im wyżej na podium umieścicie dany tytuł, tym więcej punktów on zgarnie podczas podliczania głosów, które jest już częściowo za nami. Tymczasowe pierwsze dziesiątki – w kolejności alfabetycznej – znajdziecie poniżej. Zaskoczeni?

Wstępna lista 10 najlepszych gier roku 2021 według czytelników GRYOnline.pl (kolejność alfabetyczna)

Wstępna lista 10 najbardziej oczekiwanych gier roku 2022 według czytelników GRYOnline.pl (kolejność alfabetyczna)

Przypominam, że za wzięcie udziału w głosowaniu przewidziana jest nagroda, mianowicie 7-dniowy Abonament Premium na GRYOnline.pl. Każdy uczestnik plebiscytu otrzyma go automatycznie 18 stycznia, aktualni subskrybenci mogą zaś liczyć, że ów dodatkowy tydzień zostanie im po prostu dodany do konta. Więcej informacji oraz pełny regulamin plebiscytu znajdziecie na tej stronie.