Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2021, 17:25

Wystartował Plebiscyt na grę roku 2021 GRYOnline.pl

Rok 2021 jest już prawie za nami. Tradycyjnie przyszedł więc czas na wybranie najlepszych gier ostatnich dwunastu miesięcy, a także wskazanie potencjalnych hitów 2022 roku.

Grudzień ma się ku końcowi – za kilka dni rok 2021 przejdzie w 2022, a w nim zadebiutują nowe gry. Zanim jednak dane nam będzie zabrać się do nich, warto podsumować minione (no, prawie) dwanaście miesięcy i rozliczyć największe branżowe hity oraz pomyłki. Innymi słowy, czas na kolejną edycję tradycyjnego już dla serwisu GRYOnline.pl Plebiscytu Gra Roku, w którym to Wy, nasi czytelnicy, wybierzecie najlepszy tytuł 2021 r. Wskażecie również, na którą produkcję – z tych mających ukazać się od stycznia do grudnia 2022 – czekacie najbardziej.

Zagłosuj na grę roku 2021

Zagłosuj na najbardziej oczekiwaną grę 2022 roku

Jak można zagłosować? Bardzo łatwo – wystarczy kliknąć w jeden z dwóch powyższych przycisków. W ten sposób przejdziecie do wybranej kategorii. Następnie z listy widocznych gier należy wybrać trzy, które Waszym zdaniem zasługują na wyróżnienie. Rozumiemy, że decyzja może nie być łatwa, dlatego jeśli zmienicie zdanie – np. po wypróbowaniu stosunkowo świeżego Halo Infinite uznacie, iż strzelanka od studia 343 Industries zjada konkurencję na śniadanie – macie czas na edycję swoich typów do 12 stycznia.

Nie muszę chyba dodawać, że im wyżej na Waszym podium znajdzie się dana gra, tym więcej punktów zgarnie, gdy zaczniemy liczyć głosy. Na pewno warto za to wspomnieć o nagrodach przewidzianych za udział w plebiscycie. Każdy jego uczestnik otrzyma 7-dniowy Abonament Premium na GRYOnline.pl – zostanie on aktywowany automatycznie 18 stycznia (aktualnym wtedy subskrybentom ów dodatkowy tydzień zostanie po prostu dodany). Więcej informacji oraz pełny regulamin plebiscytu znajdziecie na tej stronie.