Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2022, 16:56

Dwugodzinny gameplay z God of War na PC trafił do sieci

W Internecie pojawił się obszerny gameplay z God of War w wersji na PC. Pojawiają się jednak wątpliwości co do jego prawdziwości.

Premiera God of War w wersji na PC nastąpi już za trzy dni. Już dziś jednak pojawił się pierwszy gameplay, na którym prawdopodobnie widzimy, jak prezentuje się port na komputery.

Film pojawił się na kanale Sigma Hawk Gaming, i jak deklaruje sam autor, widzimy na nim pierwsze dwie godziny rozgrywki z pecetowego God of War. Widać na nim początek przygody, ukazuje również część menu z panelem przypisania klawiszy do sterowania.

Co ważne, widać również, że wszystkie samouczki wyświetlają przyciski myszy i klawiatury. Oznacza to, że faktycznie mamy do czynienia z portem na PC. Jak możemy bowiem zobaczyć tutaj, po podłączeniu tych peryferii do PS4 nie zmieniają się oznaczenia sterowania.

Należy mieć jednak na uwadze, że film został zamieszczony przez bardzo małego twórcę z niespełna 600 subskrypcjami. Dodatkowo nie pokazuje on kilku istotnych elementów, takich jak ekran z ustawieniami graficznymi (w okolicach 23. minuty pokazuje jedynie, że taka zakładka faktycznie znajduje się w grze). W połączeniu z faktem, że w Internecie na razie próżno szukać innych gameplayów z pecetowego God of War, spowodowało to, iż pojawiły się wątpliwości co do autentyczności materiału. Można jednak stwierdzić, że prawdopodobieństwo, iż mamy do czynienia z oszustwem, jest bardzo niskie.

  1. Wszystko o God of War
  2. God of War - poradnik do gry