Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2022, 15:50

autor: hexx0

Elex 2: system walki na trailerze z polskim dubbingiem

THQ Nordic udostępniło nowy trailer Elexa 2. Zwiastun prezentuje system walki z nadchodzącego RPG-a studia Piranha Bytes. Można w nim usłyszeć rodzimy dubbing.

Do sieci trafił dziś nowy trailer Elexa 2. Wydawca gry, firma THQ Nordic, prężnie prowadzi kampanię reklamową najnowszego RPG-a studia Piranha Bytes. Tym razem dostaliśmy możliwość przyjrzenia się systemowi walki. Zwiastun z rodzimym dubbingiem obejrzycie poniżej.

Krzysztof „Draug” Mysiak, który recenzował dla Was pierwszego Elexa, miał już okazję pograć w „dwójkę”. Swoje wrażenia opisał w poniższym tekście.

Na pierwszy rzut oka niewiele się zmieniło. Tak jak w części pierwszej, będziemy mogli skorzystać z bogatego wachlarza czarów oraz broni dystansowej i do walki w zwarciu – od mieczy, toporów czy łuków aż po pistolety, rakietnice oraz piłomiecze. Każdy oręż sprawdzi się dobrze w starciach z wrogimi siłami atakującymi planetę Magalan – o ile nauczymy się odpowiednio z niego korzystać.

A jeśli z niecierpliwością wyczekujecie 1 marca, kiedy to Elex 2 ma zadebiutować na PC, PS4, PS5, XOne i XSX|S, z pewnością ucieszy Was wieść ogłoszona przez wydawcę na poświęconym produkcji kanale na Discordzie. Dziś od godziny 19:00 będzie można składać na Steamie zamówienia przedpremierowe na grę. Przypominam też, że niedawno poznaliśmy jej wymagania sprzętowe na PC.