Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 lutego 2009, 12:58

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Głosowanie na Grę Roku 2008 czas zacząć!

Zgodnie z planem, dzisiaj rozpoczynamy głosowanie w Plebiscycie na Grę Roku 2008. Na głosujących czeka nagroda - Komputer Marzeń Gracza o wartości 20 000 zł.

Zgodnie z planem, dzisiaj rozpoczynamy głosowanie w Plebiscycie na Grę Roku 2008. Głosowanie potrwa do 15 marca 2009. Wyniki poznacie zaś 19 marca 2009.

Rok 2008 obrodził nam w wiele ciekawych tytułów. Który jednak z nich zasługuje na miano Gry Roku 2008? Na to pytanie odpowiecie Wy, drodzy czytelnicy. To Wasze głosy zdecydują, kto na uroczystej gali w Warszawie otrzyma nagrodę „Gra Roku 2008”.

Głosowanie na Grę Roku 2008 czas zacząć!  - ilustracja #1

Cel, który przyświeca Plebiscytowi GRy-OnLine, to wyłonienie jednej, najlepszej, najciekawszej, najpopularniejszej gry komputerowej lub konsolowej, spośród 50 tytułów nominowanych przez naszą redakcję. Wyboru nie dokona więc wąskie jury, ale sami gracze, co wydaje nam się najsprawiedliwszym rozwiązaniem. Oprócz Gry Roku 2008, nasz Plebiscyt wyłoni też najlepsze, Waszym zdaniem, gry w wybranych kategoriach dodatkowych. Wybieramy najlepszą oprawę artystyczną, najlepszą grafikę, najlepszą muzykę i dźwięk, najlepszą grę MMO, najlepszy tryb sieciowy, najlepszą polonizację, najbardziej nowatorską grę, a także najlepszą grę na konsole przenośne.

Głosując w Plebiscycie, nie tylko pomagacie swoim ulubionym grom przybliżyć się do zwycięstwa, ale zwiększacie swoje szanse, by zostać właścicielem Komputera Marzeń Gracza o wartości ponad 20 tysięcy złotych. Komputer Marzeń Gracza został wybrany przez redakcję www.gry-online.pl metodą „jak dla siebie”. Ta potężna maszyna, której nie pokona żadna gra, poza nowoczesnym i szybkim procesorem, nadmiarem RAMu i ultra szybkim zestawem dwóch kart graficznych w SLI, posiada autorskie chłodzenie wodne. W zestawie Marzeń wraz z Komputerem znajdzie się też monitor HP w2448hc 24", mysz Microsoft SideWinder X8, klawiatura dla graczy Microsoft SideWinder X6, a także Bezprzewodowy kontroler Xbox 360 dla systemu Windows.

Głosowanie na Grę Roku 2008 czas zacząć!  - ilustracja #2

Dodatkowo, każdego dnia trwania plebiscytu, wśród głosujących rozlosujemy zestaw specjalny Dragon Age składający się z talonu na grę Dragon Age: Początek oraz koszulki Dragon Age: Początek.

Na specjalnej stronie plebiscytowej znajdziecie zebrane w jednym miejscu informacje na temat: nominowanych gier, zasad głosowania (prosimy, stosujcie się dokładnie do instrukcji głosowania, aby Wasz głos był ważny i mógł wziąć udział w losowaniu Komputera Marzeń Gracza), czasu trwania Plebiscytu, nagrodzie głównej, sponsorów akcji, patrona medialnego.

Sponsorami akcji Gra Roku 2008 są dwie bardzo dobrze znane graczom firmy: Electronic Arts Polska oraz Microsoft Hardware - producent linii SideWinder.

Głosowanie na Grę Roku 2008 czas zacząć!  - ilustracja #3

Patronat prasowy nad plebiscytem Gra Roku 2008 objęła gazeta codzienna DZIENNIK Polska Europa Świat.

Głosowanie na Grę Roku 2008 czas zacząć!  - ilustracja #4