Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 13 kwietnia 2006, 17:34

Elder Scrolls IV: Oblivion - edycja angielska dostępna od 21 kwietnia

Cenega Poland, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już 21 kwietnia we wszystkich dobrych sklepach z grami komputerowymi pojawi się angielska wersja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już 21 kwietnia we wszystkich dobrych sklepach z grami komputerowymi pojawi się angielska wersja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Natomiast osoby, które zamówiły ją w sklepie internetowym firmy - www.sklep.cenega.pl będą mogły odebrać ją na miejscu w siedzibie Cenega Poland już od 19 kwietnia. Gra już teraz okrzyknięta produkcją role-playing roku kosztować będzie 139,90 złotych, a w skład pakietu wejdzie:

  • płyta DVD z angielską wersją gry w pudełku DVD;
  • 56-stronicowa, kolorowa instrukcja w języku polskim;
  • ekskluzywna mapa krainy Cyrodiil.
Elder Scrolls IV: Oblivion - edycja angielska dostępna od 21 kwietnia - ilustracja #1

Cenega Poland przypomina jednocześnie, że cały czas trwa lokalizacja The Elder Scrolls IV: Oblivion. Do zlokalizowania jest ponad 2200 stron tekstu, z czego 1000 stron to dialogi, a ponad 800 - teksty książek ze świata gry. W procesie lokalizacji bierze udział aż sześciu tłumaczy oraz pięcioosobowy zespół korektorów i konsultantów. Aby zapewnić jak najlepszy klimat rozgrywki, w proces tłumaczenia został zaangażowany specjalistyczny serwis Wortalu Phoenix - Adamantytowa Wieża (http://www.elderscrolls.phx.pl), zajmujący się grami z serii The Elder Scrolls. Bliższe informacje na temat dokładnej daty wydania, ceny, zawartości polskiej edycji oraz procesu lokalizacji podawane będą na bieżąco.