Jeszcze wczoraj była to informacja nieoficjalna, ale dziś wszystko jest już jasne. Potwierdziły się bowiem zakulisowe doniesienia, dotyczące nowych utworów muzycznych dla "trzystasześćdziesiątkowej" wersji Guitar Hero II. Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą więc już teraz pobrać z Internetu bonusowe kawałki.
Radosław Grabowski
6Jeszcze wczoraj była to informacja nieoficjalna, ale dziś wszystko jest już jasne. Potwierdziły się bowiem zakulisowe doniesienia, dotyczące nowych utworów muzycznych dla "trzystasześćdziesiątkowej" wersji Guitar Hero II. Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą więc już teraz pobrać z Internetu bonusowe kawałki.

Developerzy udostępnili w ramach systemu Xbox Live trzy pakiety, z których każdy kosztuje 500 Microsoft Points, czyli 6 EUR (około 23 PLN). Zestaw numer jeden zawiera trzy piosenki: Bark at the Moon (Ozzy Osbourne), Hey You (The Exies) i Ace of Spades (Motorhead). Z kolei w skład drugiego pakietu wchodzi Killer Queen (Queen), Take It Off (The Donnas) i Frankenstein (The Edgar Winter Group). Natomiast w trzecim zestawie figuruje Higher Ground (Red Hot Chili Peppers), Infected (Bad Religion) i Stellar (Incubus).
Więcej:Serwery Diablo 4 mogą tego nie wytrzymać. Świeży trop wskazuje na shadow drop nowej klasy tuż po TGA
GRYOnline
Gracze