Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2007, 15:11

autor: Metatron

Dodatek do RACE: The WTCC Game za darmo w serwisie Steam

Szwedzka firma SimBin ogłosiła, że RACE: Caterham, dodatek do gry wyścigowej RACE: The WTCC Game od wczoraj znajduje się w ofercie serwisu e-dystrybucji Steam. Co ciekawe, wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry mogą pobrać go za darmo. Promocja jest jednak czasowo ograniczona i kończy się 22 czerwca.

Szwedzka firma SimBin ogłosiła, że RACE: Caterham, dodatek do gry wyścigowej RACE: The WTCC Game, od wczoraj znajduje się w ofercie serwisu e-dystrybucji Steam. Co ciekawe, wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry mogą pobrać go za darmo. Promocja jest jednak czasowo ograniczona i kończy się 22 czerwca.

Po tym terminie za pobranie dodatku przyjdzie nam zapłacić 4,95 USD. Chętni będą mogli również nabyć zestaw, w którego wejdzie gra, a także rozszerzenie do niej. Na taką przyjemność trzeba będzie wydać 24,95 USD.

Dodatek do RACE: The WTCC Game za darmo w serwisie Steam - ilustracja #1

„Decyzja o rozdawaniu za darmo pełnej wersji dodatku Caterham jest naszym sposobem na podziękowanie lojalnym fanom. Ograniczona czasowo oferta jest trybutem dla całej społeczności – dla wielu ludzi, którzy grają w nasze gry od wypuszczenia pierwszego tytułu, GTR , w 2004 roku” – powiedział Henrik Roos, szef SimBin Studios.

Dodatek do RACE: The WTCC Game za darmo w serwisie Steam - ilustracja #2

Warto dodać, że wspomniany dodatek, jak sama nazwa wskazuje, wprowadzi modele samochodów brytyjskiego producenta Caterham. Fani motoryzacji z pewnością rozpoznają takie pojazdy jak CSR 200, CSR 260, a i nie wzgardzą koncepcyjnym CSR 320. Ponadto twórcy przygotowali dwa dodatkowe tory wyścigowe: jeden położony we włoskiej miejscowości Imola, a drugi w portugalskim Estoril.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.