Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2009, 09:40

autor: ziooleck

Darmowy Left 4 Dead już jutro

Założenia Left 4 Dead są proste jak konstrukcja wideł: na przeciwko siebie stają dwie drużyny i bawią się w swoistą odmianę policjantów i złodziei. Wszystko to w otoczce totalnego zniszczenia i przerażających mutacji. Założenia administratorów Steam również są proste. Wystarczy otworzyć serwer na którym wisi tytuł i w najbliższy piątek tysiące graczy może cieszyć się z darmowej zabawy.

Założenia Left 4 Dead są proste jak konstrukcja wideł: na przeciwko siebie stają dwie drużyny i bawią się w swoistą odmianę policjantów i złodziei. Wszystko to w otoczce totalnego zniszczenia i przerażających mutacji. Założenia administratorów Steam również są proste. Wystarczy stworzyć trialową wersję omawianego tytułu i w najbliższy piątek tysiące graczy może cieszyć się z darmowej zabawy.

Niecodzienna promocja rozpocznie się o godzinie 02:01 naszego czasu. To właśnie wtedy na serwery Steamu trafi kopia Left 4 Dead, która umożliwia bezpłatną grę przez całe 24 godziny. Co ciekawe, darmowy trial zawiera w sobie niedawno wypuszczony dodatek w postaci Survival Pack DLC. Przekłada się to na całkiem nowy tryb rozgrywki i dwie bonusowe kampanie dla opcji Versus. Warto dodać, że są to znane z podstawki misje Death Toll i Death Air. Oczywiście wszyscy ci, którzy zdecydują się sprawdzić unikalny horror/FPS, nie będą zobligowani do zakupu gry. Po upływie trialu pozycja po prostu przestanie działać, a konsument sam zadecyduje, czy ma ochotę na więcej.

Darmowy Left 4 Dead już jutro - ilustracja #1

Left 4 Dead to typowy przedstawiciel gier spod znaku survival horror. W opanowanym przez wirus mieście grupa śmiałków walczy o przetrwanie. Zadanie nie jest łatwe, gdyż na ich życie czyhają masy zmutowanych ludzi o ponadprzeciętnych zdolnościach. Nie trudno się domyśleć, że zarówno w rolę ludzkich bohaterów, jak i przerażających zombie wcielają się prawdziwi gracze z całego świata. Zapewnia to wyjątkowo szybką zabawę z bardzo mroczną i stresującą atmosferą. Jesteście w stanie temu sprostać?